Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz hommeros #9 üzenetére

    És aki ismeri és mégis sír? [link] Utolsó pár hsz.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • Tommmmka

    senior tag

    válasz hommeros #11 üzenetére

    Nem kell ennyire védeni az AION-t nagyon jó játék LENNE ha elgendő lenne a belefektetett content, de nem így van. Mi az h. nincs elég q a szinthez? az 500%-os xp növekedés is édeskevés. Nuku q, egy grindfest az egész, amivel nem is lenne gond, de az első 20 szintet megcsinálták, vannak questek érdekesek... és utána mintha elfogyott volna, ez a bosszantó. És akkor még a PVP balance-ról nem is beszéltem.

  • Tommmmka

    senior tag

    válasz hommeros #13 üzenetére

    én spec játszok vele beta óta, Meg haveri körömben még 2-3 ember, és egyetlen gondja van az egésznek, az a content hiánya. Meg mint mondtam lvl 20-ig nagyon jó a game, csak utána mintha elvágták volna és grindfest az egész. Jó a game, simán alázná a többi piacon lévő mmo-t de jelenleg még kevés, ha pakolnak bele még questeket dögivel meg balanceolnak a kasztokon jó lesz ez.

    All in all nekem marhára tetszik az egész csak hát nem lvl 20-ig kéne tartania a varázsnak. :(

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz hommeros #9 üzenetére

    Ne tessék félremagyarázni: A "stfu n00b go back 2 wow" legalább ennyire unalmas és pl. aionsource szinte másból sem áll...

    Aion: egyik karakterem a 38 felé jár, a másik 28. Questekkel egyelőre semmi gondom, ahogy elnézem 40 felé lesz probléma, bár az XP emelés mellett az sem biztos (ez mondjuk nekem nem tetszik. Ne az XPt emeljék hanem nyomjanak bele még ennyi questet).
    Viszont a fórumokon dúl a háború a "questerek" és a "grinderek" között. Mivel utóbbiak szerint a kettő ugyanaz csak questeknél elmegy az idő azzal is hogy az npckhez rohangálunk, és "a questek szövegét úgyse olvassa el senki".
    A játék sajna tényleg elég kevés, legábbis content téren. Amúgy furcsa, mert ha megnézem a világtérképen mindjuk Eltnen kiemelt területét, a tényleges bejárható rész annak csak kb harmada. Ugyanez Heironban is, és Verteronban is nagyjából a fele lezárt. A Pligrim's landingnél leugrottam a völgybe, egy bazi terület volt, ködös és üres de bejárható terep. Csak éppen nem használják. Szóval még van remény (ami mint tudjuk örök :D )

    A Vision trailer nekem pont ezért mutatott valamit. Mert egy dolog hogy húú grafika (sztem most is teljesen jó, és ezt se bírják a gépek pl. fortress raidnél :D ), de azt látni hogy igenis dolgoznak content bővítésen is. Vannak dolgok, amik piszokul nem tetszenek a játékban, és van ami nagyon. De ugyanez igaz a WoWra is, és ugyanez lesz igaz bármire a jövőben. Tökéletes jéték nincs :) Csak az számít hogy az adott ember élvezi-e a vele töltött időt vagy sem.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz hommeros #9 üzenetére

    Hát mire jött az XP emelés én már beleuntam a játékba. Asszem 32-es szinten maradt a chanterem, mikor kiderült, hogy a Fire Temple is milyen gagyi insta. Úgy indultam neki az AION-nak, hogy ha az endgame unalmas is lesz, vagy épp nem létezik, akkor is legalább az összes instát végigjárom, mert azért az insták minden játék esszenciái, szóval ha más nem is jó, az instázás élvezetes lesz, meg érdekes, meg szép, meg jön a lore ezerrel. Az ok, hogy az NTC olyan volt amilyen, de mikor kiderült számomra, hogy a Fire Temple is kb. az a színvonal, valahogy nem volt kedvem befizetni a következő hónapot. Egyébként lvl 30-ig mindig akadt valami quest, csak párszor kellett XP-t farmolni, de onnan már eléggé elvágták. Nem volt honnan felszerelést szereznem, ott áltam a legócskább cuccokban.

    Aki nem ismeri az AION-t, az nem tudja, hogy ott a questek 99%-a nem ad más rewardot, csak XP-t, meg némi pénzt, ami persze hamar elmegy, mert minden rohadt drága. Felszerelés meg nuku. A bossoknál nem az a kérdés, hogy a lootlistájáról mit dob, hanem azt, hogy dob-e valamit vagy sem, mert gyakran nem dob semmit, vagy csak valami crap vendorcraftot. Senki nem azt fájlalja, hogy mér nem dől az epic, de ott aki félig zöldben van, már szerencsés, annyira nehezen jön össze a felszerelés.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák