Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz t72killer #32 üzenetére

    Mi amúgy is nagyon is rendszeretőek vagyunk :) Ennek az igazolására össze is állítottam egy 'képregényt ( ! ) :Y :D

    Tehát a story: béreltünk egy teniszpályát, nem messze a szállásunktól, játszani pár órát. Szép környezetben egy kellemes kis kikötő mellett volt a pálya. Itt.

    'Naccság egyik kezében pórázzal, a másikban akció kamerával, vállán a világvégéről elcipelt kedvenc ütőjével vonulgat a sportcentrum felé. Miközben én cipelem a teniszcsukákat, ruhákat,( nekem jó lesz egy bérütő is ).Természetesen eleve átöltözve nem tudott volna idemászni csak 'nagyestélyiben. ( Tegye fel a kezét , aki még soha nem akarta vízbe fojtani a barátnőjét ) :D

    Kisvártatva egy velőtrázó sikoltás hallatszott, azt hittem kitört a zombi apokalipszis és életem értelmének éppen eszegetik a nyakának a vénás részeit.:) De nem, csak talált egy szemétdombot, amit felháborodva lefotóztatott velem, plusz hajlandó sem volt teniszezni a közelsége miatt.( így az előre kicsengetett lét is elbuktuk a hisztije miatt ) Nahát ilyen rendszerető a családom.:) Szóval szemetelni éppenséggel a helybéliek szoktak. Nem is kicsit. Nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák