Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz jksx #194 üzenetére

    én ágyból, fotelből használom legtöbbször a gépet, ágyban is sűrűn változtatok pozíciót h ne fájjon a hátam, illetve néha előrébb döntöm a fejem, néha hátrébb, ez jó minőségű kijelzőnél nem gond, egy gyenge tn-nél , max 5-10 fokos tartományban lehet elmozdulni mert invertálódik a kép egyből, sőt, tökéletesen szemből nézve is alul-fölül már nem ugyanazok a színárnyalatok vannak mint középütt
    videó szemléltetésnek készült, mennyire használhatatlan egy fhd kijelző is ha az a tn amire épül egy rosszul sikerült tn, mert tn-ek közt is van jó, csak nagyítóval kell keresni, a cikkben szereplő gépben biztosan hitvány van, 14"-ban hd felbontásban nem is létezett értelmes, hd+ verzióban sem láttam

    szerk:
    Konyika
    tn és tn közt is hatalmas különbségek lehetnek/vannak, a gépemben levő tn legtöbb mai notebook fhd ips-nél jobb, vagy azonos minőségű, nálam kijelző mindig elsődleges szempont volt, mivel azt bámulom amíg használom a gépet, ha az nem oké, gép többi része nem érdekel...:) ugyanez igaz a billentyűzetre is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák