Új hozzászólás Aktív témák

  • llax

    senior tag

    válasz Auratech #23 üzenetére

    "Szépen összeáll a töredezett kép"

    A szovjet vonallal én is így vagyok :) Mondjuk USA vonalon is vannak témák, amiről még bőven lenne mit olvasnom (Mercury progamról több részletet, MOL, nem emberes programok), de ott a Gemini-Apollo-STS programok részleteit próbáltam a legtöbb forrásból megismerni (már a net korszak előtt is, az STS utolsó évtizedét már szinte "élőben" követtem).

    Szovjet-orosz vonalon Gagarin - Voszhod-1 - balesetek - N1 - ASTP - Farkas Bertalan (szülőházától légvonalban ~3,65km-re lakom) - Enyergija-Buran - Shuttle-Mir megvannak (nagyjából a részletei is), de ezek között-körül sok olyan "fehér folt" van, amiről ugyan olvastam már, de sok időt és energiát nem szántam a részletek keresgélésére. Vannak dolgok, amit olyan korszakban született irományokból ismertem meg, amikor sok részlet nem volt nyilvános. Így, hogy egy helyre, programokon belül időrendbe lettek összerendezve a lényegesebb-érdekesebb részletek, mindez magyar nyelven, szerintem vastagon illik rá a "hiánypótló" jelző. Számomra egyértelműen az :)

    Szombat délután műhelyembe befűtve (ott nem zavar senki), PC elindítva, idő rászánva: Hol a X. rész??? :)

Új hozzászólás Aktív témák