Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz mentoloshypo #12 üzenetére

    Nem várom el egy tech fórum hozzászólóitól, hogy értsék a szatírát. Bár aki abszolválta az általános iskolai irodalmat, annak illene felismernie.

    "De ha a steam vagy a MS vásárolta volna meg a jogokat, és azt felhasználná a saját előnyükre akkor gondolom semmi gondod nem lenne ezzel"

    Ha az MS és a Valve kezd de facto felvásárolni egy egész technológiát, hogy azt csak a saját platformján tegye elérhetővé, akkor őket is ostorozom. Volt már több Sony konzolom is, szerettem őket, ha most vennék next-gen konzolt az PS4 lenne, de remélem megengeded, hogy attól még egy technológia kisajátítása ne feltétlenül nyerje el a tetszésemet, mert nem viszi előre a játékipart. A játékstreaming fejlődése pont azért lenne király, mert elmosná a platformok közötti különbségeket és a fejlesztőket is segítené és végső soron a fogyasztók, azaz a Te és az Én érdekemet szolgálná. De ezt felejtsd el, Sony atyánk megvásárol minden releváns szabadalmat és megtartja magának. Ennek nekem nem kötelező örülnöm még Sony konzolt birtokolva sem, mert a technológia csak arra lesz használva, hogy régebbi címeket is tolhassunk, ami persze jó dolog, de csekély előny ahhoz képest amivé ez az egész válhatna.

    "Csak sajnálni tudlak a kóros Sony utálatod miatt, minden esetre én mindjárt kapcsolom be a PS4-em és játszok egy jót a 95%-os Bloodborne-al!"

    Appám. Te aztán tudsz érvelni. Azt hiszed, hogy Sony-hater vagyok, ezért idekarmolsz egy vaskos fanboykodást. Remélem nem sértettem meg nagyon az érzékeny lelkivilágod. Azért bizonyos kor felett illik elkülöníteni azt, hogy szeretsz egy terméket, meg megítélni egy nagyvállalat piaci-technológiai magatartását.

Új hozzászólás Aktív témák