Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lewis4421

    csendes tag

    válasz Micsurin #27 üzenetére

    Off: Nekem a régi Mi8as toltofej gyorstolti az s10et, a mate10pronak a toltoje meg nem tolti gyorsan se a Mi8at, se az S10et. Ebből következtetve a Xiaomi és a Samsung ugyanazt használhatatja.... :K

    ON: Olyan nagy ügy nem lenne ez, hogy ki hagyják a töltöt, csak ne bujnanak a kornyezetvedelem moge, de sajnos most a nagy cdgeknel ez a trend, mindenki kevesebbet ad ugyanannyi penzert persze, mert hogy igy "zoldek" es igy a fanok meg meg is tapsoljak.
    Kollegam apple fan, szorol szora azt szokta mondani amit az apple mond, szoval braiwash complete.

    En nem vagyok apple fan, de Huawei kinyirasa utan be kell latni nincs rendes alternativa, jelenleg egy S10rol irok amit 4 honapja vettem de nemszeretem, képes kihozni a sodrombol sokszor, es kimondom: laggol is.
    Szóval S10 megy, Iphone 12 mini jön :DD

    Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

  • juuzer

    addikt

    válasz Micsurin #27 üzenetére

    Oh, azt hittem, hogy nem. Akkor elméletben a Note 9-emhez vehetek Qualcomm QC-töltőt, jó tudni, köszi. :DD

    Jaja, gondolkodtam, hogy van e esetleg más, de nem jutott eszembe. Bár lassan örülnék valami leapnek az akkutechnológiában is. A Huaweinek volt valami grafénes dolga ezzel kapcsolatban elvileg, de nem tudom, hogy az végül termékben manifesztálódott e egyáltalán.

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák