Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    1, igen forcefeedback van benne (már amennyire ezek amik a kontrollerekben vannak azok, mert az igazi a komolyabb kormányokban van ami tényleg visszacsatol nem csak ráz meg vibrál stb.), nem is lenne anélkül igazi egy Grand Slam tenisz pl.

    2, lányok pl imádják a nem rég megjelent Just Dance c játékot is (ahol a képen az adott klipek világának megfelelősen denszelnek a karakterek amit követned kell és kapod a pontok, isteni ahogy párom pl lenyom egy MC Hummer - Cant Touch Thist :) leveri a víz a végére,de egy Pump Up The Jam sem semmi:)

    És emellett a Dance Dance Revolutionök, Fitnessek stb.

    Abból is látszik, hogy rengeteg nő is használhatja hogy majdnem minden 2. Wii-re jut egy eladott Wii Fit balance boarddal (nem biztos hogy ők vették csak a párjuk szereti őket burkoltan sportoltatni) (23 millió példány asszem + 5 millió az újból). Ezt pedig tuti hogy jórészt a nők, vagy nőknek veszik...

    Én azért örülök, hogy kedveli jány a Wii-t, mert így naponta akár 1-2 órát elugrál előtte a táncszőnyegen, vagy a táncolós programok előtt, egész jól megdolgoztatva magát. Egyébként nem igazán szeret sportolni.

  • smkb

    őstag

    Többek közt ezért szeretem mikor a párom denszelget a Wii-vel... kb hasonló a szitu csak nekem a kezemben ott egy Long Island Ice Tea koktél és csak bambulgatok mosolyogva :)

    http://www.dailymotion.com/video/x5wjha_wii-fit-hula-hooping-to-lady-gagas_music

Új hozzászólás Aktív témák