Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz fairi #33 üzenetére

    A Tiktok egy 5 éves rendszer, a facebook meg 15 ... Lehet hogy már annyira nem trendi, de folyamatosan nő a profilok száma...
    Az hogy te ezt az egészet stigmatizálod egy városra/Budapestre már rég rossz.Vannak községek, falvak, kistelepülések, kisvárosok, ahol akár hiszed, akár nem, volt hogy csak kimentek esténként beszélgetni a fiatalok akár 1 sör kíséretében piacterekre, parkokban, játszóterekre. Ez gyakorlatilag megszűnt, a szülőfalvamban a lélekszám nem változott, a szokások viszont igen, és pontosan a gép előtt görnyednek, és a messenger is állandóan be van nyitva, a falu meg egy kihalt csernobilra emlékezteti az arrajárót akár nyár este is.

    "Te avultál el, és nem az élet lett szétcseszettebb." He ?? Én avultam el, mert látom hogy változott a világ ? És nem jó irányba ? Oké , legyen.

    Nem azt írom, hogy gránátot kell folyókból pecázni, én pl. 12 éves koromban már motort szereltem.
    Látom neked nagyon bejön ez a penge digitális lét, ha lesz egy kis időd olvasgass hasonlókat, mert az éremnek két oldala van. Ilyen irományokból kellene több. Bár ha te már eldöntötted, hogy információt nem engedsz be azzal kapcsolatban, amit másképpen látsz, akkor mindegy.
    Egyébként nem egy 70 éves bácsika van a profilom mögött, aki szokol rádiót néz napközben 10 órát, csak egy 40-hez közeli embert, aki jó sok országban élt, és látott ezt-azt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz fairi #33 üzenetére

    Nem láttam évek alatt oly nagy változás
    vs.
    lakóhelyemen látom, évek alatt kb 5 sportpálya tűnt el, játszóterek is inkább 10 év alattiakra optimalizálják, nagyobbak unják.

Új hozzászólás Aktív témák