Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    WHAT

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    Hát...még mindig nehéz szavakat találni erre az üzletre. Ez valami burtális...és a mai világban amikor minden létező dolog kiszivárog, akár rossz akár jó (akár véletlenül akár szándékosan), hogy a fenébe nem volt errős pusmogás? Arról ment a pletyó, hogy megveszik a Bungie-t, de ez...

    HOgy mit is jelent a játékvilágnak, azt nehéz megmondani, de az biztos hogy ez a GamePass dolog lassan kihagyhatatlan ajánlat lesz, még az olyanoknak is mint én akik ritkán játszanak, már én is előfizetésen gondolkozom...Az XBox is kap egy brutál nagy lökést hogy PS-re nem jönnek olyan nagy címek a jövőben, vagy csak jóval később, mint egy Elder Scrolls vagy DOOM.

    Aminek nagyon örülök, hogy mostanában goodguy Microsoft időszakot élünk (no more Microfos?), és a zöldek nagyon nyitottak a PC piac felé, úgyhogy mi PC-sek ebből az egészből szerintem jól kifogunk jönni.

    Mivel a Bethesda kb már réges régen egy elkurvult hányadék stúdió lett, akinek nemigen van lejjebb, nem látom be hogy a Microsoft hatalomátvétele hogyan tudna rontani ezen. Szerintem max javíthat. Todd 16 times the detail Howard meg remélem kereshet új munkát magának, vagy nyugdíjazzák vagy legalább parkolópályára állítják.

    De gyerekek ez az ár...7.5 milliárd USD. Mondtam már hogy ez valami burtális? Brutálisan túlárazottnak tűnik szerintem...a ZeniMax-nak van nagyon erős mobile games szekciója is nem, ami kaszálja a pénzt? Mert ol ahogy előttem írták, a Lucasfilm az összes Star Wars hacacárévaé és fejőstehénnel nem került ennyibe. Valójában 4 milliárd volt nem 2, de most ez mindegy is...

    Persze nem hülyék a Microsoftnál sem, osztottak szoroztak aztán valahogy kijött a matek. Nem tudom miért gondolják hogy ennyi pénzt megér nekik a buli. MIndenesetre egy biztos, hogy ha korábban volt fikarcnyi kétség is afelől, hogy nem akar teljes gőzzel és nagy dellával a Sony ellen menni menni a cég, hát akkor most már nincs.

    Kíváncsian várom hogy mi fog történni ezután....jövőre még lehet nem olyan sok, de 3 év múlva innen már biztosan lesznek változások.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Fitzgerald #311 üzenetére

    Jah, ne is mond, de jó lenne egy Dishonored 3 - Nincs Outsider, a Void tombol, elutazhatnánk a Pandyssian kontinensre, de jó lenne.

    Annyira örülnék neki, ha a goodyguy Microsoft, a jófej imidzs és a pro-consumer hozzáállás nevében/érdekében, a brutális anyagi hátterével, bevállalna ilyen játékokat amiket valljuk be nem kevesebb pénz összehozni mint bármelyik AAA-s címet de jóval kisebb rétegközönséget céloznak meg és kb osztatlan kritikai és közönségsikert érnek el met tényleg a maguk műfajában párját ritkítják.

    Szóval jah...egy Dishonored 3 vagy egy Prey 2 jó lenne, vagy valami új IP de ilyesmi vonalon. Vagy valami igazi immersive sim...

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák