Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Megmondom én, hogy mi lesz. Annak fényében, hogy az MS lesz a kiadó - őszintén, egy XBOX exkluzivitás után ezen ki lepődik meg? :U -, nekik ugye szívük csücske most az XBOX One, így szerintem ott fog kezdődni, hogy minimum egy, de inkább három hónap XBOX One exkluzivitás, hogy a türelmetlenebbek vegyenek miatta új konzolt. :K

    A megjelenés 2015. karácsonyára van kiírva, ez szerintem végleges lesz, legalábbis sokat csúszni az XBOX One kiadás tutira nem fog. Azután 2016-ban megjön az XBOX360 kiadás is, továbbra is a Microsoft-exkluzivitás jegyében, majd pedig talán - hangsúlyozom: TALÁN(!) - 2016. végén - 2017. elején érkezik meg PC-re és PS platformokra.(Mivel még mindig nem mondták 100%-ra, hogy igenis lesz számítógépes kiadás, csak hát a logika azt diktálja, hogy minél szélesebb körbe jusson el, ezzel is növelve a bevételeket).

    A Tomb Raider nagy név, minden kétséget kizárólag ezt akarja felhasználni a MS arra, hogy a viszonylag gyengécske eladásokat produkáló XBOX One konzolt minél többen vegyék meg. :K

    Úgyhogy aki PC-n akar játszani az új Tomb Raiderrel, az szerintem legkorábban 2016. év vége - 2017. év eleje körül számíthat a megjelenésre. :( Ami pedig a TR-UC vitát illeti: Egyéni ízlés és platform kérdése. Mivel konzol-exkluzív, így nálam totál kimaradt, ergo toronymagasan a TR nyerne. De ha lenne UC PC-re is, talán nem így gondolnám.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Televan74 #26 üzenetére

    Nekem nem kell mondanod, szerintem soha életemben nem lesz konzolom, még ha az új TR nem lesz PC-re, akkor sem. Lesz helyette más, ami érdekelni fog (A Witcher-széria, csak hogy egyet említsek).

    (#27) orichalcos: A Rise of the Tomb Raider kapcsán egy olyan dolog van, ami miatt halványan reménykedhetünk PC kiadásban: mégpedig hogy folytatása lesz a 2013-as Tomb Raidernek. Ergo ha azt kiadták PC-re, akkor a következőt is ki kell, mert a történet azzal lesz kerek. De sajnos manapság a logika helyett az üzlet a döntő tényező.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mister_X #30 üzenetére

    Hát, pedig ha ismernék az embereket, rájöhetnének, hogy sokkal több bevétel lenne egy PC kiadásból, mintha XBOX One-exkluzív lenne. Kíváncsi vagyok, mennyien vennének miatta konzolt. Sajnos azonban a PC-seket még mindig a warezzel hozzák összefüggésbe, pedig kizárólag csak azért van több eladás konzolon, mert sokkal több felhasználója van. Ugyanannyian töltik le illegálisan ott is, mint PC-n. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mister_X #33 üzenetére

    Szimplán csak a nagy számok törvénye érvényesül, sokkal több konzolos van, mint PC-s. :) Arányaiban szerintem nem jobb a helyzet.

    De a vitát félretéve: Szerintem nem sokan fognak egy játék miatt XBOX One-t venni, csak abban az esetben van benne ráció, ha - ahogy te is írtad feljebb - mostantól minden TR játék konzolra jönne ki. De ha ezt meglépik, akkor ezzel el is ássák a sorozatot, ennyire szerintem nem válnak a MS szolgáivá - legalábbis remélem.

    (#36) Prézli21: Értem én a lényeget, de megint csak az Unchartedet tudom példának felhozni, vagy akármelyik konzol-exkluzív játékot (Vagy a Destiny-t, hogy újabbat is mondjak). Én egyik miatt sem vettem még konzolt és nem is fogok, pedig mindkettő jó játék lehet, mivel sokan dícsérik őket. Tudom, én csak egy ember vagyok, de ha már én így gondolom, biztosan mások is. Viszont ha lenne PC-re mondjuk a Destiny, lehet, hogy azóta már megvettem volna. Szóval végső esetben ezzel az exkluzivitással valamit buknak rajta.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák