Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz Ezekiell #102 üzenetére

    abban igaza van hogy nem a marssal kellene foglalkozni hanem a Földdel.. kifizetőtőbb lenne.. tényleg érdemes lenne elolvasni sokaknak mekkora és milyen akadályok vannak a marsi léttel kapcsolatban ez meg nyomja a süket dumát hogy meg kell hódítani... (Ne nézz fel film is érdekes)
    plusz, tényleg az van hogy hogy a fenébe van az hogy sok embernek a net a fbot jelenti, olyan nyuggereknek akiket azelőtt rá nem tudtam venni egész tini-egyetemista korom alatt hogy csak egy pillanatra is kipróbálja (a netet) mert érdekes praktikus.. hát akkor még az volt.. mostmár csak ezek a szigetek maradtak kb mint ez, minden átköltözött oda. (fb korszak előtt is voltak okostelefonok mégis ufo voltam ha nyomogattam, pedig csak annyi volt hogy nem ultra szuper hiper UX felület volt rajta...)
    A legviccesebb az egészben hogy azt hiszi az ember hogy kimaradhat de nem, regisztráció nélkül is a like ok simán nyomon tudnak követni és ha arc nélkül is de termeli az ember az információt. (cookie local storage stb)

    [ Szerkesztve ]

  • MikiLóS

    tag

    válasz Ezekiell #108 üzenetére

    Tudatosságon van a hangsúly nem azon, hogy milyen rendszerben vagy.
    A történelmünkben mind máig nagy becsben tartott emberek spirituális személy volt;
    Buddha, Jézus, Gandhi, ...(akik miatt értelmesebb, tudatosabb, spirituálisabb a világunk és egyre több és több értelme van a leszületésünknek) Az ember nem kenyerén és vízen él hanem Isten igéjén,(nem anyagi hanem pszichés lények vagyunk ez köt minket össze egymással és legfőképp teremtönkkel és uralkodónkkal: Istennel) és nem TechGuru -k ezzel a háttérben szervezkedőknek az a céljuk, hogy elfordítsák a figyelmedet önmagad/ embertársaid/ Istened megismeréséről és elvessz a fogyasztói társadalomban a: telefonokban, Mars -ba, rakétákban, videokártyákban, ... ezek a tárgyak maximum addig jók míg ki nem jön egy újabb vagy tönkre nem megy, hogy addig is játsszál,(ne foglalkozz felnőtt dolgokkal) meg költsed a pénzedet, s gazdagítsd az Istened helyett pld. Musk -ot, ...bár már nem a pénzen van a hangsúly jó rég óta sokkal inkább azon, hogy az érvényességről elvonják a figyelmedet és lezüllesszenek a teljes érvénytelenségbe ahol azt csinálnak veled amit akarnak mert ott nem lesz értékrend azaz lesz csak nem az Isteni hanem az ilyen Elon Musk féle aspergeres értékek fognak dominálni amiben nem lesz köszönet...
    Jóval komplexebben és mélyrehatóbban megtudtam volna fogalmazni a kérdésedre a választ, de nem látom értelmét hosszabban, mélyrehatóbb válasz adásnak. Szerintem már ez a rövid összefoglaló is teljesen kívül esik a legtöbb ember értékrendjén. Már a szarban vannak, majd olyan 40- 50 éves kor között le fog esni mindenkinek a tantusz, hogy teljesen értelmetlen volt az életük mert 40 - 50 éves korukra semmit nem értek el az életben csak néhány tárgy felhalmozását de közelebb nem kerültek az üdvözítőhöz. Azaz jön a nagy öngyilkosság mert akkor már mindegy, SZERINTÜK!


Új hozzászólás Aktív témák