Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz Ezekiell #102 üzenetére

    abban igaza van hogy nem a marssal kellene foglalkozni hanem a Földdel.. kifizetőtőbb lenne.. tényleg érdemes lenne elolvasni sokaknak mekkora és milyen akadályok vannak a marsi léttel kapcsolatban ez meg nyomja a süket dumát hogy meg kell hódítani... (Ne nézz fel film is érdekes)
    plusz, tényleg az van hogy hogy a fenébe van az hogy sok embernek a net a fbot jelenti, olyan nyuggereknek akiket azelőtt rá nem tudtam venni egész tini-egyetemista korom alatt hogy csak egy pillanatra is kipróbálja (a netet) mert érdekes praktikus.. hát akkor még az volt.. mostmár csak ezek a szigetek maradtak kb mint ez, minden átköltözött oda. (fb korszak előtt is voltak okostelefonok mégis ufo voltam ha nyomogattam, pedig csak annyi volt hogy nem ultra szuper hiper UX felület volt rajta...)
    A legviccesebb az egészben hogy azt hiszi az ember hogy kimaradhat de nem, regisztráció nélkül is a like ok simán nyomon tudnak követni és ha arc nélkül is de termeli az ember az információt. (cookie local storage stb)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák