Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz MikiLóS #100 üzenetére

    Miklós, te miről beszélsz? Komolyan nem értem hogy jött ki a facebook-kompatibilitásom, világítsd meg kérlek. Az "információ", mint átvett hülyeségek nem számítanak hírértéknek csak melléktermék, vásárlóerőt kell, hogy képviseljen a júzer. Ugyanazt a kakikereket nyaljuk körbe-körbe, egy a véleményünk.
    Már most is ketté vagyunk szakadva, vagyis ezt jósolták a net lakossági elterjedésének hajnalán, aztán mégsem olyan marginális a helyzet, igaz, a globális felhasználást véve nem is szép. Ha a nagy virtualitás több munkalehetőséget ad, már megérte. A napra meg ki kell menni, a fehér, beesett mellkas nem menő.

    (#103) kchris78, jóvátételt, jóváírást kellene kapnod az UFO-korszakod miatt, nem kellemes, pedig csak megelőzted a kort, amiben éltél.

    (#104) Tüzi, sokáig kerültem azt a filmet, a netflixes mivolta és a hype miatt, de egészen jó volt. A két színész miatt Wall Street Farkasai feelinget is nekem, ami külön emelkedettség. Instantmoziként tudott jó lenni. A gyermeket meg jól otthagyták, szintén beszédes elem. Kis kárörvendési opció a kisemberek részére, nem csak ők maradhatnak itt. Nem kell annyira az életbe kapaszkodni, azzal csak a bonyodalom van.

    (#59) camelferr, végre valaki tud a tükörneuronok létezéséről. Nem féltem annyira magunkat épp amiatt, amit írtál, nem kutyák vagyunk, hogy pártíz generáció alatt érdemi változás álljon belénk - genetikailag ez a helyzet. Vagyunk annyira fejlettek sajnos viszont, hogy elég hülyék legyünk ahhoz, hogy szerencsésebb volna, ha mégis kutyai sebességen mutálódhatnánk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák