Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Nem csoda, hogy jól állunk velük, mivel a kártyaterminál infrastruktúra fejlesztését elő is írták pár éve, ez pedig egybeesett a contactless megoldások felfutásával, így nálunk a legtöbb helyen ahol kártyával lehet fizetni, már eleve alkalmas a contactless fizetésre a terminál. Ez egy szerencsés egybeesés volt.

    Több nyugati ismerős is meg szokott lepődni, hogy nálunk mindenhol megy a contactless fizetés, rá sem kell kérdezni külön.

    (#2) olloczky: Hitelkártyát mindenkire tukmálnak aki többet költ napi fogyasztási cikkekre a minimálbérnél. Mondjuk mikor nálam próbálkozott a bank, akkor az ügyintéző elfelejtette említeni, hogy a visszatérítés negyedéves ciklusokban van elszámolva és minden negyedévben maximalizált a visszatérítendő összeg és ez még termékcsoportoktól is függ, például az üzemanyagot külön kezeli, mint a többi fogyasztási cikket. Saját autóm nincs, így az elérhető plafon olyan sovány lett volna, hogy röhögve visszatoltam a szerződést aláírás nélkül és megköszöntem, hogy megmelegedhettem ebben a csodás hóesésben valahol. Ez jó pár éve volt, nem tudom azóta változott-e a konstrukció a bankomnál.

Új hozzászólás Aktív témák