Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz W.Wilson #76 üzenetére

    " ... Szóval amit te gondolsz a szabadságról, csak az lehet az igaz? ... "
    a személyem lényegtelen
    azt vizsgáld meg amit mondok
    nem az a fontos ki mondja, hanem hogy mit
    engem nem érdekel, nem hajt, hogy igazam legyen
    engem az ojjjektív igazság érdekel
    és ha igazam van? úgy könnyű ha az objetkív igazságot mondom

    " ... Inkább fele annyi munkával szeretném kielégíteni a szükségleteimet. Szerinted ezért én rabszolga vagyok. ... "
    mivel a más dolgával, igényeinek a kielégítésére fordítod az életidődet, és az életenergiádat - _igen_ ... ekkor rabszolga az ember ...

    nekem is van még rabszolgamunkám is az állatok mellett
    tudom miről beszélek
    illetve lassan 7 éve morfondírozok ezen amit leírok.
    nem biztos hogy 5 perc alatt el tudjátok fogadni, ami ellen egy egész életen át programoztak minket ( engem is, csak én túltoltam 2003-2015 között a melót, és kiégtem, és elegem lett. a fogy társadalom ezért dogloztatja "csak" napi 8 órában, heti 5 napban az embereket, és kapnak kimenőt, meg pótlékot ( 8k tv, hibrid autó, strand - ami megintcsak pénzbe kerül )

    amikor már önfentartó akartam lenni, akkor is nehezen bírtam elfogadni, hogy de a lakáshitel ... a munka ...

    szóval megértem, ha senki se fogadja el amit írok

    és 18 éves kortól se lesz senki felnőt .. szerintem sokkal később ... csak 18 éves korttól már "bevethető" az ember a mélyvízbe, hogy termeljen

    " .... Ezzel nem kérdőjelezem meg, hogy neked ez a fajta lét hatalmas hasznosságot teremt, de miből gondolod, hogy nekem is? ... "
    életenrgia, életidő
    mire fordítod?
    magadra vagy másra?

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák