Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Ez is elég értelmetlen soundbar, ikea katalógusban jól mutat
    még mondjuk elhiszem hogy kihozták amit lehet ebből a drága mono sokolrádióból és a sub-ból, de azt is meg minek.
    Volt szerencsém hallani nemrég Bose és Yamaha hangprojektoprokat, amik már tényleg tudtak meglepő dolgokat, elismerésem a munkájukért, de továbbra is értelmetlennek tartom a fél milkós árukkal.
    A Razer viszont még hifit sem látott sose.
    Akinek ilyenre támad kedve, szerintem álljon meg egy picit és gondolja át mit is szerertne, mennyiért, milyen kompromisszumokra hajlandó, és mennyire igénytelen.
    Eléggé torzak az igények. Vagy ennyire hülyék az emberek?

    És szerintem nem, nem néz ki jól egy ilyen (nem pont ez), nem lifestyle, meg nem nem trendi modern technika, hanem csak hülyeségindikátor :)
    Azt sokkal többre becsülöm aki akár a fent is említett Orion-okkal fut neki. De azért vannak mai szebb legalább olyan jó megoldások is olcsón. Röviden, vegyetek használtan bármi igazi stereot ha kevés van rá, aki meg komoly mozit akar az vegyen azt szerintem.

    Észrevettétek, hogy az ilyen kamu katalógusképeken sosem megy se áram se antenna se jel se semmi a készülékekbe tévékbe. Ellenben elégedetten nézi mindenki az oda fotosoppolt filmet :)

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák