Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz #88470784 #245 üzenetére

    Szerintem nincs olyan belbiztonság, aki ne kémkedne. Még a magyar mobilszerződésekben is benne van, hogy hozzájárulsz a mobilforgalom megfigyeléséhez. Amíg ez törvényileg szabályozva van, addig ok, de amikor a Google havonta küldi az e-mailt, hogy az előző hónapban percre pontosan mikor hol jártam, na az már nálam is kiverte. Na nem azt, hanem a biztosítékot. Ha más meséli, el sem hiszem. Ez azóta vált rendszeressé, mióta kirobbant a kínai botrány. Szóval ennyit arról, hogy melyik ország kémkedik. Ami meg a kínai mobilokat illeti, azok is kibírnak annyit, mint a nyugatiak, sőt. Most a párom egy Xiaomi A2Lite telefont használ, és az Android 10 óta szoftveresen vacakol (pl. rendszeresen átdobja a mobilnetet az egyik kártyáról a másikra), de hardveresen röhögve bírja, és lényegében semmi baja a korához képest. Nekem most egy Honor Band 5 karkötőm van, és meglepően pöpec még a nyelvi honosítása is, és maga a telefonra telepített szoftver jelez, ha frissítés érkezik az aktivitásmérőre. Igaz, a Huawei már fel sem töltötte a Honor 5-höt tartozó Huawei Healt szoftver legfrissebb verzióját az Android áruházba, de tökéletesen megvan egymás mellett az Android és a Huawei áruház, és abszolút nem akadnak a Huawei programok az Android rendszerrel. Tudom, hogy az alapkódolás azonos, de mégis nagyon el tudják rontani még az Androidot használó mobilgyártók is az optimalizációt.
    Szóval a Huawei ilyen apróságnál is odatette magát rendesen, ami mindenképp bizalomgerjesztő! :C

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák