Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Hát nem tudom, szerintem is elég nagy hülyeség nyomtatott magazint elkezdeni :U A még megmaradt nagy kettő (Pcg,GS) is annak köszönheti hogy éltben van, hogy van hozzá dvd melléklet (illetve a Gshez már az sincs, csak Steames letöltőkód vmi budget esz*rhoz).
    És akkor ezek most 2014-ben semmi hírnévvel ONLY konzolos újságot akarnak :Y Vagy rohadt olcsón kell adni (600 Ft alatt), vagy legalább pc-s tartalmat belerakni. Magyarországon szembe sok gazdagabb országgal nem akkora a konzolos játékosok aránya a pc-sekkel szemben. Ezeknek ugye nagy részük ,,kezsöl", ők nem fogják venni. Sok olyan konzolos van, akiknek ugyan van konzoljuk de most váltanak pc-re, mert a ps4-xbox ,,gyenge" (nem az, de általános hülyeség pcguru-gs oldalán ezt olvasni).
    Szűkül a kör, ezen belül vannak akiknek ps4-xbox oneja nincs, nem is mostanában fognak venni, ők ugye a warezolos konzolosok. persze nincs sok belőlük, hardveraprón valahogy mégis a konzolok 60-70% ,,okosított".
    Na tőlük se kell nagy bevételeket várni, a játékért nem fizetnek akkor majd pont a magazinért, amikor ott van ezer review-s oldal na meg pjúdipáj :U
    Maradnak tehát azok a tisztességes xbox-ps tulajok, akik nem játszanak pc-n, nem warezolnak, és valószínűleg már volt pénzük egy jelenlegi generációs konzolhoz (tehát van pénzük újságra is). Na nekik készül ez az újság, és csak is nekik... Én nem tudom hogy könyvelő vagy befektetési elemző tanácsát kérték mielőtt kipattant ez a jó ötlet, ha igen akkor vélhetően nem nagyon hallgatták meg..

    Off: Arról tud valaki valami,t hogy Miguel és Stöki miért hagyta el a Gurut? Egy éve már nem veszem az újságot, nyáron vettem egyet, láttam hogy a szerkesztők közt ott vannak még, de teszteket már nem írtak és a Levrovot is átvette az a sótlan Bate

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák