Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Tényleg komoly ötlet,hogy egy gép kártyás lesz?Nem lesz shop,stb?Hisz ott is tárolni kéne a játékokat...Kinek fog ez kelleni?Megnéztem,nem-e 2006 a cikk dátuma... :DDD
    Eljutottunk az új szintre,még a DS-t is sikerül alulmúlni globálisan,nem minden a proci,stb.Még jó,hogy nekem elég a jóöreg Dingoo A320,ezeréve megvan,mégis 8+ óra gém,az összes létező emu a PS1-ig bezárólag,az is tv-re köthető,de azért handheld,hogy ne kelljen...Még elő-előveszem 1-1 Duke nukem 3D pálya erejéig,vagy 1-1 Destruction Derby körre,Resident Evilek...Jaa,hogy 10 éve vettem,fillérekért? :DDD ez van.
    Szerintem megint tévút lesz.Nem baj,legalább leveri a mostani handheldek árát...de ez nem kéne.Kinőttem én már a Zeldából,Pokémonosdiból,Marióból...más meg úgyse lesz.Ha meg retró,akkor ott lapul egy Gamecube és egy Dreamcast a polcon,csak győzzem a kevés időm kitölteni...telőra meg annyi cucc jön és ott tartanak,hogy megintcsak felesleges a handheld.Hacsak valaki nem utazik tényleg naponta órákat.300m-re a munkahely :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dabadab #12 üzenetére

    De ha jól értelmezem,akkor ha a gépen nem lehet játékfile,akkor csak ilyen indie shop lesz,amit nem adnak ki karin?Mert nem vág össze,hogy kártya+ugyanazt shopból is,ki a fene vesz kártyán gémet?És akkor ellentmondásos a cikk+nem értem a játékgyártók rinyáját,mert igenis elviekben ott a lehetőség,hogy a kari csak egyfajta "telepitőlemez".Más konzolon is van ilyesmi,ugye,minimum a patchek a winyóra mennek,mert a lemez nem irható.Akkor meg már nem tök mindegy,hogy a kari a memoba pakolja ki a nagyobb textúrákat is?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák