Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz troviko #18 üzenetére

    Szinte minden szóval egyetértek.

    A Firefox jellemzően a power user-ek eszköze, ebből kifolyólag a rendszer is hasonló célközönséget kellett volna hogy kiszolgáljon. Ellenben kiadták ratyi készülékekkel, bénán.

    Mikor még nem volt okostelefonom, sokat szemeztem vele, de aztán látván a siralmas felhozatalt, inkább másik mellett döntöttem. Mert pont azt nem nyújtotta, amire gondoltam, hogy készült. Nem mondom, hogy pénz nem számít, csak f..sza legyen, de azért combosabb, szebb, minőségibb termékre vágytam annál, mint ami elérhető volt akkoriban. És ahogy látom, ez azóta sem változott.

    A Mozilla már csak árnyéka önmagának. Vergődik és a múltban szerzett hírnevéből él. Nincs koncepció, nincs semmi, csak toldozgatás-foltozgatás, kapkodás. Sajnálom, mert a böngészőjük jó. Még. De hamarosan azt is rommá veri a Google. És nem csak a felhasználók számában...

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • janeszgol

    félisten

    válasz troviko #18 üzenetére

    A Mozilla ott rontotta el, hogy hamar kiadta az FFOS-t, ráadsául rossz piacra. (Interneten alapuló OS-t Indiába??) Nekem az FFOS 1.5 jutott, Alcatel Fire e-n. Magát a telefont imádtam, a szoftvert annyira nem. Hívni és sms-zni lehetett vele frankón, zenét hallgatni is. Olvasgatni is rajta. Az internetezéssel annyi gondom volt, ohgy nem volt takarékos. Nuku képek kikapcsolása, nuku tömörítés (bár utóbbi nem lényeges).
    Az emaileket kézzel frissítettem, a push üzenetek kezelésről nem tudok nyilatkozni.

    Crafter32, alapfeladatokra biztosan jó a BBOS- is. (Én utoljára a hatost használtam, azóta nem követtem.) A BB-nél inkább a hardver/ár volt a gond.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák