Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz TeeJay #64 üzenetére

    A Digis topikban ki lett ez párszor tárgyalva, legelőször akkor mikor kiderült, hogy mekkora frekvencia blokkot kapott, és ez mire is lehet elegendő, sajnos nem sok mindenre, de ez nagyban függ attól is hogy ezen a mini blokkon mennyien is lógnak egyszerre, illetve mennyien is használják épp telefonálásra, mert ugye a telefon szolgáltatás prioritást élvez, de ahogy én észrevettem Szeged bizonyos részein már a telefonos szolgáltatás sem nevezhető stabilnak, pedig a jelerősség maxon van. Én eddig mobilnet esetén 4G-n max 5-6 mbit sebességet mértem ennél többet nem, Szeged belvárosában többször szakadozik a hangátvitel 4G-n, ezért többször váltok 2G-re ha a telefonálok, ott még kevésbé problémás, de így is előfordulnak problémák, ez 1-2 hónapja még nem így volt.
    Ami engem bosszant, hogy ha elhagyom szegedet még telefon szolgáltatás sincs, ami nem igazán nevezhető még teszt szolgáltatásnak sem.
    Szeged > Budapest vasútvonalon meg ne is beszéljünk szolgáltatásról, csak ha nagyobb városokon halad át a vonat.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák