Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #97 üzenetére

    "valós választás a linux desktopon? igen.
    akarjuk, hogy elterjedjen? nem. ismétlem: NEM.

    a franc se akarja, hogy a linuxból kiszórják azokat a tulajdonságait, amiben különbözik a windowstól, pont azokat a tulajdonságait, ami miatt nem windowst választottam, hanem linuxot.

    jelenleg van windows igényűeknek windows, linux igényűeknek linux. ha a linuxot úgy fejleszted, hogy megfeleljen a windowsról szabadultaknak, akkor az windows lesz. tehát lesz a windowsosoknak választási lehetőség, hogy windows formájú windowst vagy windows formájú linuxot akarnak, a linuxosoknak meg ló részletre, mert nem lesz linux formájú linux.

    úgyhogy a windowsosok oldják meg maguk a problémáikat, engem meg hagyjanak békén és ne veszélyeztessék az én lehetőségeimet."

    Oké ez tök jó, csak akkor miért megy a sírás mindig amikor valaki olyan írja ezt le , aki a windwosra következteti le és nem a linuxra ? Mert ez így kicsit vicces, hogy ha linuxot használsz akkor mekkora jó, ha wint akkor meg kapja be az ms, meg termékcsapda és társai, ahelyett hogy mondjuk akkor nekik winre van igénye ? Most akkor miről van szó ? Jelenleg ahol wint használnak nagy eséllyel pontosan tudják, hogy miért azt. Azért nem linuxot , mert nem felel meg oda és ha ez egy szállodai recepció, akkor oda nem felel meg és ennyi.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • redgreg

    tag

    válasz bambano #97 üzenetére

    Nem bambano konkrétan arról van szó, hogy a linux így nem alkalmas osnek. egy játékprogram hívőknek, programozóknak, és windows gyűlölőknek, akik megpróbálják elmagyarázni, hogy jobb mint a windows, csak épp nem az. De nyugodtan mantrázd tovább hogy mindenki butus, csak ti vagytok helikopter
    99 pontosítás, ahol a linuxosok ünnepelnek, h most jól megmutassuk vala a gonosz multinak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák