Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raziel01

    veterán

    válasz Cucuska2 #7 üzenetére

    Normális egérpaddal jó. Nálam nem darabos, és ha rossz lenne akkor nem írnám, hogy tökéletes.

    Blindmouse
    :

    "Figyelj, két napig használtad egy egeret, már tesztet írtál róla. Ennyi idő alatt semmilyen tapasztalatot nem gyűjthetsz róla."

    Több óra játék után, hogy ne lehetne már tapasztalatot gyűjteni? Mert szerinted 1 hónap után kellett volna cikket írni? Akkor más lenne az érzékelője és más lenne a teszt mint most vagy mi?

    "A másik. Írtál egy tesztet egy ilyen ipari hulladék egérről ami ilyen jó, olyan jó, nagyon ajánlod, csak aztán kettő nap múlva már nem működik, most egy másik ipari hulladékot ajánlasz."

    Szerintem amíg nem próbáltad személyesen addig felesleges véleményt mondani, attól még, hogy egy-két nagyon okos kis barátodtól hallottál valamit a neten még nem jelenti azt, hogy igaz. Én se mondok véleményt az Nvidia kártyákról, mert nincs olyanom.
    A másik, hogy egyértelmű, hogy gyári hibás volt mivel 2 nap után még a legnoname-ebb egér sem romlik el. Haveromnak 2 hét után halt meg a Logitech G5-je. Most akkor az is hulladék? Természetesen cserélték és minden oké azóta neki, meg a Logitech garanciája nagyon korrekt ez tény.

    hoffman_:

    "Meghalt 2 nap után az első, és arra jutottál, hogy veszel még egyet? :D Ez már nem 4 ezres egér, ennyi erővel vehettél volna rendeset is :))"

    Az a baj, hogy a helyi boltban kicsi a választék, pénzt meg nem adnak vissza, bár ha nagyon vertem volna az asztalt akkor talán. Esetleg Logitech M500 lett volna 9k-ért de az meg nem gamer egér. Meg nem gondolom, hogy ez a 6k amibe az egér került olyan hatalmas összeg lenne. Nekem mondom teljesen jó amit nyújt a játékban és 1 év garancia erre is van, bírja amíg bírja, legfeljebb ez volt a tanulópénz.

    A háborgóknak meg annyit, hogy én leírtam a tapasztalatokat, meg hogy mit is tud az egér, senki nem fog fegyvert senki fejéhez, hogy már pedig ezt kell venni. Cikkben is benne van, hogy MX518 jobb ha valaki többet szán rá, de ezért az árért nem igazán van konkurencia.
    Használtan meg nem akartam egeret venni, mert ha garancia sincs már rá és elromlik akkor az gáz. Hiába lett volna 5k-ért Logitech használtan.

    Ja és nem gondolnám, hogy az Avago ADNS-6010 szenzor, ami benne van annyira rossz lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák