Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz D.Orion #22 üzenetére

    Biztosan igy van ahogy mondod.
    Az en a4techemrol is lekopott a festek es leestek a talpak.
    Ugyanakkor meg mindig hasznalhato egyszer sem doglott be nem ugy mint a logitech eger, amit asszonykam hasznalt joval kevesebbet mint en...
    Mellesleg a logitechrol is ugyanugy lekopott a festes:)

  • raziel01

    veterán

    válasz D.Orion #22 üzenetére

    Az ilyen szépen szépen összeszedett kommenteket szeretjük, köszi. :)

    Ha pár hónap után romlik el akkor nem adtam volna esélyt az biztos. De 2 nap mondom ilyen tuti nincs, ez tuti gyári hibás. Egyébként úgy volt a dolog, csak a cikkben nem akartam bonyolítani, hogy este még játszottam vele és jó volt. Aztán lefeküdtem aludni, kelek fel reggel hát nem világít. Mondom mi a fene, megnéztem be volt dugva rendesen, megütögettem, kábelt megnézegettem de nem lett jó. De pont zárva volt a bolt, halottak napján meg előtte. Tök jó, mindegy 2 napot kibírok, ahogy nyitott a bolt mentem és mondtam, hogy nem jó. Csávó bekötötte a laptopba, ott tökéletesen működött. Ez érdekes, hazavittem megint megnéztem nálam fel sem ismeri a windows. Elvittem nővéremhez, ott sem volt jó. Akkor megint vissza a boltba, csávó el akart rögtön hajtani, hogy nem tud vele mit csinálni menjek a fenébe. Pont jött a főnök és mondta, hogy próbálják ki más gépen is. Más gépen meg nem ment, csak azon az 1 laptopon. Ők sem értették a dolgot. Tehát végülis nem halt meg az egér csak válogatós lett. :D
    Szidták a gyártót, hogy ilyet még nem láttak.
    De a bolt meg köcsög meg már évekkel ezelőtt is az volt, a vevőt semmibe nem nézik, ha valami elromlik próbálják ráverni a balhét az emberre. Segíteni nem akarnak.

    Visszatérve az új egérre. Kopást gyanítom én is, haver szerint nem fog kopni de ő keveset játszik, mondjuk olyan sokat én se játszok. Napi 1-2 óra max, illetve ha kijön valami új FPS akkor többet.
    Gumi olyan erősnek tűnik, hát nem tudom, hogy elporlad-e.
    A kábelnek 40 cm hely van az asztalon, szerencsére nagy asztalom van.

Új hozzászólás Aktív témák