Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz mistvan68 #816 üzenetére

    Ha ez nekem szól, akkor segítek, hogy sem a Bip, sem a Stratos 2 fórumon nem fogsz megtalálni tőlem hozzászólást. A Mi Band-ek témájában igen, ott havonta legalábbis előjöttek hasonló képernyőképekkel. A Mi Band-eknél a Mi Fit applikáció még régebben biztosan így működött, ahogyan írtam (a résztöltést nem jelezte töltésnek) és lehetett a képernyőképekkel trükközni, meg a többieket bosszantani. Ráadásul a Mi Band-eknél is az volt a helyzet, hogy pl. állandó pulzusméréssel (én így használtam) le lehetett meríteni 8 nap alatt is a kütyüt, de a legtöbb funkció kikapcsoásával (kb. a fiókban hagyva) kibírhatott 40 napot is.

    Nem írtam, hogy valótlant állítasz, én csupán a kételkedésemet jeleztem. Egyébként pont arról írtam, hogy a képernyőkép sem bizonyít semmit ma, amikor már a takarítónő is rutinból használja a Photoshop-ot. :)

    Ha mégis úgy van, ahogy írod (80 nap, általános használat), akkor tényleg szerencsésnek érezheted magad, jó példányt fogtál ki! :R

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

  • veressjanos

    aktív tag

    válasz mistvan68 #816 üzenetére

    Szia!
    Csak Stratos2-m volt. Ott olvashattál tőlem. Várom, hogy mit nyomozol ki rólam! 😀
    A Stratos hozta nekem is a 6-7 napot.

    Ne vedd magadra, de azért hihetetlen amit Írsz, mert a gyári adatoknál, amit szinte mindenkinek produkál az óra, Te nem 10-20%-al állitasz többet, hanem több, mint 100%-al. Hogyan? Miért? Ezt magyarázd meg hiteltérdemlően és akkor készséggel elhiszem! 🙂

Új hozzászólás Aktív témák