Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terka0812

    csendes tag

    válasz gatesz #167 üzenetére

    Szerintem nem kell tartani attól hogy megkarcolódik, esetleg sérül az óra.
    Az Amazfit már jó ideje gyárt okos órákat, és ahogy nézem a jó megszokott anyagokkal dolgoznak, és eddig nem igen volt panasz a sérülésekre.

    Nekem az első okos órám az Amazfit Pace volt, és gyakorlatilag elpusztíthatatlan volt. Maga az óra ház műanyagnak tűnt, de a kijelző körül kerámia ötvözet volt, ami iszonyat jól bírta a strapát. Én többször odacsaptam véletlen mindenféle kemény felületekhez, de egy apró karc sem keletkezett rajta. Haveromnak Amazfit Stratosa volt egy ideig, ő sem tudott kárt tenni benne.
    Ennél az óránál is a sérülékenyebb rész, vagyis a kijelző körüli rész, ugyan úgy kerámia ötvözet, hiába alumínium, vagy acél a váz. Mert ha az óra ütődik, akkor általában a kijelző melletti rész ütődik. Szóval én egyáltalán nem tartok attól, hogy megsérülne, vagy karcolódna.

    Jelenleg Samsung Galaxy Watch-ot használok, (ezt fogja váltani az Amazfit GTR) ami acél házas, és egyáltalán nem karcolódik, de a kijelző melletti lünetta, ha jól tudom itt is más, strapabíróbb anyagból van, és nem olvastam fórumon olyanról aki kárt tudott volna tenni az órában.

Új hozzászólás Aktív témák