Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    elképesztő. most sajnos munkában vagyok nem tudtam mindent elolvasni, de szép velős anyag. Minden vágyam világot látni csak erre pénz kell. Ahogy kivettem amennyit utaztál magad kontójára elég sok elment a fizetésből nem? :) Sajnos eddig csak két felé voltam picit messzebb, de az se nagyon messze. Egyik Németország autóval, az elég lightos volt, de jó, a másik tavaly repülővel egy belgiumi utazás, arról lehet majd írok én is logoutot, van csomó kép. Nagyon szívesen mennék én is nem csak USA-ba, hanem keletre, Kínába (Tajvan, Hongkong, Sanghaj, Peking...jó beszámolók vannak ezekről itt Logouton amik kedvet adtak) is. Amitől aggódom: eltévedni. sajnos Magyarországon is szokásom autóval :W nem vagyok egy taxis sajnos. Brüsszel belvárosában is aggódtam egyedül pedig csak 2-3 utcára mentem messzire éjjel. Bár mehettem volna messzebb is csak visszatalálok valahogy csak nem volt google maps mert nem ugye mobilnet se volt. De hangulatos volt éjjeli eső utáni csendes Brüsszelben mászkálni picit. Többiek a Deliriumba mentek nekem nem volt hangulatom (ezerféle sör van ott).

    Pesze sok év áll előttem még utazni, meg most másra kell a pénz is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák