Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Ijk #34 üzenetére

    Egyelőre arról van szó illetve vita, hogy megjelenjen, megjelenhet-e egy OLED technológiás monitor. Van olyan felhasználási terület, ahol szerintem nem okozna problémát, mondjuk azzal mindenképp egyetértek, hogy figyelni kell rá, hogy ne legyen gond, amíg rétegtermék marad, addig ezzel nem is lenne szerintem gond.
    Amikor meg esetleg átmenne nem rétegtermék kategóriába, addigra remélhetőleg a programozás is felkészülne rá trükkökkel, amiket a tévén is alkalmaznak, és mindegyik megszokható volt. Mikor már nem kell aktívan vigyáznod rá, mert rutinok futnak a háttérben, akkor már egészen más a sztori.
    Azt pedig ne felejtsük el, hogy ezek a "beégések", amik még a fenti 530 óránál sem hiszem, hogy tényleges permanens beégések, pláne az iPhoneX kijelzőjén, ahol abszolút halvány; szóval ezek a "beégések" AMOLED technológiás kijelzőkön történtek, a tv panelek meg WOLED-ek, amin még ilyet nem láttam, persze ez nem jelenti, hogy abszolút nincs is, de technológiailag is kisebb rá az esély. Innentől már csak döntés kérdése, mit raknak a monitorba, de ha WOLED-et, akkor messze túllihegett az egész.

Új hozzászólás Aktív témák