Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz rottenbull #97 üzenetére

    Elképzelhető, hogy azzal a VGA driver-el és video rendererrel (illetve renderer beállításokkal) amikkel ő próbálta, a GPU is kiakadt ~100% terhelésen (és akár még az SLI is bekapcsolt fullscreen módban és minden GPU tekert), de alapvetően nem kéne neki.

    Például EVR-el még nem próbáltam, de a madVR általában sokkal kevéssé takarékos, még ha hatékony is minőség/teljesítmény tekintetben (bár ha bekapcsolod az összes "placebó" szűrőt, amit pár Vérpisti biztos kipróbál, akkor a TitanX és FuryX is izzadhat még egy régi DVD lejátszása közben is, de én itt most "normális" beállításokat használtam a screenshot-hoz, ahogy filmet is nézek vele).

    Nálam rendszeresen lefagy az egész rendszer ("kékhalál" sincs, csak fekete képernyő és reset), mikor ilyen demóvideókat próbálok megnyitni. Most kellemes meglepetés volt, hogy egész sokáig nem tette (ráértem screenshot-olni). Szóval lehetnek még itt komoly szoftveres bajok és ha neki pl. csak kiakad a terhelésmutató, az viszonylag még nem is olyan rossz eset.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák