Új hozzászólás Aktív témák

  • cynosure

    tag

    válasz CJ4567 #3088 üzenetére

    Fura, hogy a technologiai vezetot, gyakorlatilag az egesz SSD piac legmeghatarozobb szereplojet hagytad le a listarol. A Samsungot, legalabb emlites szintjen. Persze a PRO sorozat, ami elettartamban, valodi sebessegben es nagyjabol minden parametereben tobbet nyujt egy Kingstonnal ertem, hogy ketszer annyiba kerul (, ugyanakkor ne felejtsuk el, hogy a felarert random iras-olvasas 2-5x gyorsabb), de van naluk is "kisteso" (650 peldaul hardveres titkositasi funkciok meg hasonlok nelkul), olcsobb verzio, ami meg mindig jobb. Plusz keresni kell az akciokat. En Kingstont soha tobbet nem vennek, nekem volt szerencsem egy V100 -hoz az SSD -k hajnalan, 3 honapig birta. Szerencsere mire visszavittem mar ki is futott, es egy Samsung 830 -ra csereltem be, meg kaptam vissza penzt is. 64GB -os. Kozel 14 ezer orat ment (sokat hasznalom a gepet), majdnem 5TB irt adattal, es egyszer sem hibazott, nincs hibas sector, vagy barmi mas hiba.

    Viszont SSD -knel oda kell ra figyelni, hogy a valodi teljesitmeny akkor jon ki belole, ha a lap tud AHCI -t. Anelkul joval lassabb. Nekem ez a giga P43 a 4. alaplapom, es az elso, amiben van. Ilyen regi alaplapoknal ez nem magatol ertetodo meg sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák