Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz danzas007 #2963 üzenetére

    Egyebkent csak a GTA 5-nel tapasztaltam hogy "keves" lenne a Xeon.

    Na hát ez az, de még így is csak kicsit fogja vissza (60FPS helyett 50FPS), de más játékoknál meg egyszerűen nem számít, hisz ha levennéd 1024*768 low-ra, akkor vígan tudna 60+++ FPS-t sok játékban a processor oldalról, de ha rárakod a grafikát, akkor ugye leesik az FPS

    A GTA5 kivétel, mert igényli a jó procit, de hát ezek szerint az 50FPS (bőven játszható) megvan ezzel is.

    Én éppen ezért, mert szerintem a jövőben is az lesz inkább a jellemző hogy a videókártyákat terhelik nem a CPU-t a játékok, ezért R9 380-ast tervezek venni bele (várok hogy az új Rx 480 széria lenyomja az árát a réginek, remélem 40 alatt hozzájutok egy 4 gigáshoz)

    Szerintem egy R9 380-as az esetek többségében nem fog unatkozni a Xeon proci mellett, ha igen, rárakok még pluszba AA-t :)

    Most vettem a gépbe pluszba 4 giga ramot, kemény 5 ezerért :D, már csak egy jobb videokaresz kell és akkor elleszek vele egy ideig, aztán valószínűleg az egész lecserélődik (AMD Zen majd, ha versenyképes lesz, az is lehet a második vagy harmadik generációs zen, de csak azért hogy a kisebbik gyártót támogassam, persze ha kifejezetten rossz lesz, akkor nem érdemlik meg a pénzem :) )

    Játékon kívűl mondanom sem kell, szupergyors minden ezzel a Xeon-al, SSD-vel. Tehát csak a játék miatt raknék bele pénzt.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák