Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz tlac #11252 üzenetére

    bocsi az offért, de úgy véltem, hogy a videokari is fontos része a xeonos gépemnek és hála nektek, úgy tűnik, hogy ez is megoldódott!? :R legalábbis vettem egy gt960-as minit most hoztam elés most próbáltam ki a gyerekemnél a gépében, mert ő is kíváncsi volt, hogy miylen és, a legdurvább 10 bites 400mb video is szaggatás nélkűl hasít. :C letöltöttem és megy! igaz, egy i7-es proci társaságáan, de rásegít a kártya a lejátszásra!, viszont a gyereknek van egy gt 980-asa, az nem segítette a videot, csak a proci játszotta le az anyagot vért izzadva 8-10 fps-el és itt jön a xeon a képbe! az én xeonos masinám ugyanezen videon, alig röcögött jobban, mint az i7, persze a xeon nekem 4 gigán megy az i7 meg nincs oc-ve, de én többet vártam különbségként! viszont nem értem, miért nem segítette a gt 980-as a videolejátszást? nincs ötletetek? most szétbombázom a gépem és rakom be az új karit a xeon mellé és mennek a tesztek ezerrel! remélem a xeont is segíti a kártya? mellesleg az intelem ellenére, hogy nem segít a 10bitre a kari, azért vettem meg, mert az arc aki árulta, megesküdött, hogy tudja a kari, amit szeretnék!

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák