Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Polllen #45 üzenetére

    "És akkor ezért csak 5k-s játékokat játszol és megvárod, amíg jön egy árcsökkentés vagy gyémánt-kiadás...ugye"

    Igen, körülbelül* ez a helyzet. Az én esetemben mindenképpen. és még így is több játékot veszek, mint amennyivel van időm játszani...

    * Azért csak körülbelül, mert a WoW-nak pl nincs gyémánt kiadása. Bár most pl ebből is akciózzák az alapjátékot és az első kiegészítőt Battlechest néven 5k-ért. A havi előfizetés pedig megint más kérdés, ugye.

    Rendszeresen olvasom a játékportálokat, magazinokat, nézegetem a neten a híreket, trailereket, de az elmúlt két évben egyetlen játékot vártam nagyon, azt is szerencsére ki tudtam próbálni vásárlás előtt, ki is derült azonnal, hogy pénzkidobás lett volna megvenni.

    Van még pár, amit kipróbálnék, de tudom, hogy nem kötne le hosszútávon, így még azt a 4-5e Ft-ot sem adom ki érte, amennyibe mostanra kerülnek, nemhogy a kiadáskori árat. De nem is használom őket tört verzióban - annyi eredeti játékom van, hogy ezekre sincs időm. Biztosan nem olyan szépek, csillogóak, mint az újak, de ez a része kevésbé érdekel, mint a játékélmény, amit nyújtanak, és ennek csak egy kis része a grafika.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák