Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz Barthezz2 #320 üzenetére

    Meg vegyük hozzá a szerver bérléseket avagy seed szerver fogalmát. Persze mielőtt nekem ugrana pár ember igen létezik legális seed szerver, például így terjesztik sokan (önként) A Debian-t is, és azt full ingyé' le lehet tölteni torrenten keresztül legálisan.

    Szóval nyugodtan kérhetnének a fejleszők/kiadók az internet szolgáltatóktól, CD/DVD/Blueray gyártóktól és az Artisjus-tól is %-ot mivel az ő kárukon gazdagodnak meg. Azt is be kell látni, hogy a warez miatt fejlődött az internetszolgáltás és a CD/DVD/Blueray is. Példának okáért egy 25 GB-os BD lemezre hány családi fotó is fér? :U Vállalatoknak biztonsági mentésre meg tükrözést használnak nem a sérülékeny optikai lemezeket.

    Perasze ha %-ot kérnének ezektől a cégektől menne is fel az ár úgy mindennek.

    Egyébként komolyan röhögtem pár fórumon ahogyan a szent "mindenjátékotmegveszek" emberkéknek 25 Mbps nete van és ő csak alap dolgokra használja. Ja persze arra kell ekkora sávszél biztos. :)) Érdekes én is töltöttem le régen sok mindent 2 MBps-sel, alap dolgokra meg bőven elég a sávszél mostanában nekem.
    Persze igen a Steam-hez jól jön a sávszél ezt elismerem mielőtt valaki előhozza. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák