Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #15 üzenetére

    tényleg kezdünk beoffolni, de mi másra jó az off gomb? :)

    kb annyira bírom mostanában dicapriót, mint amennyire régen utáltam a nyálas szerepeivel :) a tégla/kapj el ha tudsz/part miatt megkedveltem... volt pár film, ami nem tetszett tőle: pl aviátor/new york bandái... de el kell ismerni, hogy nagyon jó színész... a régi sw-okat nem nagyon lehet az újakkal egy lapon említeni, mert ég és föld a különbség a 2 között... volt egy south park rész, amiben elég jól le is fikázták lucas és spielberg mostani filmjeit/remake-jeit :S

    visszakanyarodva a témához: ea-nél úgy hallottam szétverték az nfs fejlesztőbrigádját, de idénre most már 4! nfs-t ígérnek: konzolra/pcre/arcade/simulator stílusban :S puff... megcsapta őket rendesen a pénzszag... pedig pár hónapja még arról cikkeztek, hogy nem lesz több nfs... kíváncsi vagyok, milyen minőségi eredményt szülnek :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák