Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz Busterftw #13 üzenetére

    :R

    Egyedül a metro-nál volt 43 Fps 5700XT és 87 Fps 2080 Ti közt a különbözeti FPS 4K High ban.
    De ez amúgy is a motornak tudható be, és az AC OD-nál is egy kicsit nagyobb különbözetet vártam.....
    Gondolom te is 4K Ultrában játszol ahol nem engedhető meg az a fránya 40 FPS - .
    Nehogy levedd véletlenül 1440P-re, mert az már ronda, és nem mellesleg az a 295 ezer píz sem utolsó számodra.

    UI:
    Felvehetek akkor tőled annyit 3 hónapra és vissza adok 1 millkát ;] ;] :D
    Fizetem a banki költséget is 3000%-ban.
    :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    válasz Busterftw #23 üzenetére

    :R
    [link]

    2080Ti 480 ezer FT és a csúcs RTX TITAN 1miilió Ft között 100% ár és legalább 50 % különbség van s játék terén egy max 10-15 Fps a többlet.

    Van olyan game ahol a fix 60 Fps sincs meg 4K-ban. de attól még kiváló kártya, csak nincs meg 60 Fps már nem jó szar stb....
    Mindez ismétlem 4K ban... (amiben nem sokan nem játszanak még...)
    Magyarán semmi nem nagyon veszel észre csak akkor, ha bekapcsolt FPS számláóval játszol.

    5-10% játékosbázis használja legtöbbet a nagy RTX kártyát, akinek van rá az vegye meg jó kártya, de látszik azért hogy jóval kisebb összegből ki lehet hozni egy közel azonos kártyát játékmotortól függően 4K-ban
    Nem vagyok semelyik fan sem.

    Főiskola, hogy jött ide nem tudom....

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák