Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46922752

    törölt tag

    Az utolsó Iphone, egy 4s volt, amit használtam is.
    Majd pár hónappal ezelőtt volt pár napot nálam egy 6s.
    Nem roszak az apple telefonjai. Sőtt.
    Valamint már az sem lehet mindani rájuk, hogy elszálltak az árakkal, mert ez android vonalon is pontosan így van.
    Persze realítv, hogy kinek mennyi a drága, vagy épp a " belefér " kategória.
    Én pl, nem sajnálom telefonra a pénzt. Szeretem mindig a legfrisebbet a kezemben tudni.
    Van aki a számítógépekkel van így, van aki a bélyegekkel, és megint más a kocsmákkal. Ékes tisztelet a kivételeknek az utolsó példánál.
    Nekem semmit nem mond sem az xs, sem a 11es iphone, mibel évek óta android user vagyok. Én ezt szeretrm, ezt szoktam meg.
    De ettől függetlenül biztos, hogy az apple termékei is kiváló készülékek.

    [ Szerkesztve ]

  • #46922752

    törölt tag

    Nem is nagyon értettem soha az Iphone, és az android felhasználók közötti gyerekes vitákat.
    Pedig voltam párnak szemtanúja.
    Még annó az S8+ korában.
    Egyik kollegám, S8+-t vett, a másik talán Iphone 8 +-t. És az irodában elkezdték egymás telóit ócsárolni. Én meg csak bambultam, hogy ez mi?
    Két felnőtt családos ember egy nyamvadt telefonon ellenkezik...

    Na az ilyen gáz...

    Az iphone elnevezéseken én nem lepődök meg.
    Sokszor egy jól csengő szó is többet ér, mint a valódi tartalom.
    Például s6 edge, S7edge,
    Iphone XS Max.
    Note 10+ 5G
    A samsung annó ezzel marketingelte az edge telefonjait. Most igyekszik minnél jobban lejebb venni a hajlításból, pedig annó ezen a vonalon volt a hangsúly, hogy eladhassa a csúcs telefonjait. Az 5G se lesz sokáig az elnevezések közép pontjában. Most újdonság, de ez a varázs is elmúlik majd.
    Iphone esetében sem egészen értem a Max jelzőt. Maximum? Az árából és specifikációiból látható, hogy ez volt a top telefon házon belül.

    Az, hogy az Iphone nem sokat fejlődik egyik szériáról a másikra, érthető. Nincs hova.

    Android vonalon a hajlított kijelzők eleve halott ötlet. A motorikus kameráknak sem jósolok nagy jövőt.
    Szóval ott sincs érdemi újdonság.
    Már csak egy van, ami nagy fejlődés lesz ha összejön, az aksik fejlődése.
    Egyébként már minden gyártó csak a gyorsabb, telefonokat tolja majd kifelé. Mert egész egyszerűen a telefonok már elérték azt a szintet, hogy nincs feature lehetőség. Legalábbis olyan nincs, ami érdemleges. Én így látom.

    A mobilok elterjedése igazából inkább egészségtelen minden téren.
    Nagyon sok ember szinte rabjává válik. Elnézem, ahogyan párok ülnek egymás melett a buszon, vagy bárhol, és a telefonjaikba vannak merülve.

    De sorolhatnék még ide jó pár példát.
    Akár Iphone, akár android, ma az emberek többségének egy szavuk van rá. Mobil.
    Teljesen mindegy milyen, mit tud, mennyire olcsó avagy drága... Mobil...
    Ami nélkül már kinem lépünk az útcára.
    Ami nélkül lassan a wc-re se megyünk ki.
    Amit azonnal előveszünk, ha van pár perc időnk a melóba például.
    Stb...stb...
    Tisztelet a kivételnek természetesen. Kinek nem inge, ne vasalja.

    Ez az ami a fő baj. Nem az, hogy hogyan nevezik a mobilt...

    [ Szerkesztve ]

  • #46922752

    törölt tag

    válasz Norbi. #418 üzenetére

    Bár akárki is pénzeli, elég nagy idióta.

    Ilyet szól, hogy a konkurensnél ahol kis apró kamera van, 6x7x old csak fel az arc felismerő, és az újlenyomat olvasó a kijelzőbe 10ből 3x. Rég röhögtem ekkorát ilyen idiótán...
    🤣
    Egyértelműen a note 10re utalt.

    [ Szerkesztve ]

  • #46922752

    törölt tag

    válasz Wesder #423 üzenetére

    Kötekedj csak nyugodtan. Csak szólj. Pont nem érdekel. Ha téged ez tesz boldoggá.
    Tőled tuti nem vagyok butább...
    Az off pipát meg ismerd, ha már kötekedésre használod a fórumot. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák