Keresés

Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz p_milan #40 üzenetére

    hát ja... de szar érzés. olyan mintha megcsaltam volna a szerelmemet...! :DDD

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

  • -FreaK-

    veterán

    válasz p_milan #40 üzenetére

    Hát azért a DA optikája mostmár jobb hogy kijavítottak ezt-azt a firmware-ben.
    A lézeres optika a gyors mozgások detektálásában nem valami jó ezért low senseseknek nem igazán ajánlott.Persze ha nem éred el azt a határt ami felett nem érzékel rendesen akkor semmi probléma.Én is csak a napokban vettem észre a copperhead-emnél hogy a nagyon gyors 180fokos fordulatnál nem bírja, ezen kívül nem volt vele gondom pedíg én is kis sensel jáccok.
    Amúgy az esrealty tesztje alapján a habunak nem teljesen eggyezik az érzékelője a ch-jéval, annál picivel jobb, lehet h a firmware-ben történtek csak fejlesztések, de inkább valószínűbb h a szenzort fejlesztették picit.
    Én azt mondom h inkább DA-t vegyél, maga a kinézet sztem harmadrangú dolog, mellesleg ha meglátsz majd egy DA-t közelről nagyon meg fog tecceni, én még nem láttam róla olyan képet amin olyan jól nézett volna ki élőben.Minőségben is az eddigi legjobb amit láttam.

  • stargazer

    senior tag

    válasz p_milan #40 üzenetére

    sztem is jobban jársz ha DA-t veszel! ugyanaz a zsé, sokkal profibb a szenzora, és formára szinte dettó ugyanaz, mint a HABU. ez egy döntés. légy bátor és válaszd a DA-t. nem fogod megbánni. én csak a HABU-t láttam eddig élőben, a DA-t csak képeken. élőben messze sokkal jobban néz ki! komolyan mondom, sokkal jobb cuccost kapsz ugyanazért a pénzért ha DA-t veszel. minőségérzetre messze sokkal jobb mint a HABU! igaz én is kicsit hiányoltam a glowpipe-ot mielőtt megrendeltem, de már kutyát nem érdekli, annyira profi ez a cucc. a súlyeloszlása tökéletesen egyenletes.

    én is arra buzdítalak h mondd le nyugodtan a HABU-t. szakíts a szerelmeddel, és nem fogod megbánni! ;]

    [Szerkesztve]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Aktív témák