Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nándor1990

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy kis problémám van a játékkal. Tavaly szeptemberben már játszottam vele az asztali gépemen amin Windows XP van.

    Most a laptoppra tettem fel a játékot és az a probléma, hogy elinditja a codemasters logot, beadja az introt, de amint vége egy kicsit vár és megitn kezdi előlről a codemasters logó és az intrót, majd megint vár és megint elkezdi elölről. És ez így megy folyamatosan.
    Nem tudom mi baja lehet...
    A laptopon windows 7 van.
    És ezek az adatok vannak itt:
    -Intel Core i3-330M processor (2,13 GHz, 3MB L3 cache)
    -2 GB memory
    -Intel HD graphics ... Up to 763 MB DVMT

    No most a gép kevés is hozzá, akkor is legalább a menüig el kéne jutni szerintem.

    Intel Core i5-2500 @ 3.30GHz / 4GB Dupla-csatorna DDR3 / Asrock H61M/U3S3 / nVidia Geforce GTX 560 1GB / Samsung SyncMaster 943SN / CoolerMaster 650W / 1TB Samsung

  • Nándor1990

    csendes tag

    válasz zodo #19225 üzenetére

    Azthittem nem válaszol senki :-D
    No egy kicsit próbálgattam délután. Többször is elinditottama játékot de csináléta ugyanazt. Bár most csinált olyat hogy már nem adta be az introt. Bekapcsoaltam a hangszórót és a betöltés zene ment, majd modnta is hogy welcome grid...
    No de ez fekete képrenyőnél. Olyan mintha kikapcsoltad volna a monitort az intro után. Így fekete képernyővel vakon lépkedhettem a menüben is... Nem értem miért fekete a képernyő, mikor az introt még látom... :-S

    Intel Core i5-2500 @ 3.30GHz / 4GB Dupla-csatorna DDR3 / Asrock H61M/U3S3 / nVidia Geforce GTX 560 1GB / Samsung SyncMaster 943SN / CoolerMaster 650W / 1TB Samsung

Új hozzászólás Aktív témák