Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    02.06-tol egyes helyeken 4.990 lesz a pulze, akit erdekel keresse trafikban mert szerintem nem mindenhol lesz ennyiert.

    [ Szerkesztve ]

  • viralmind

    aktív tag

    válasz Dönc #155 üzenetére

    "Ezek a teafüves cuccok már nekem is szemet szúrtak, hogy ilyet, hogy lehet dohánybolton kívül kapni."

    Inkabb az az erdekes ,hogy kerult a dohanyboltba? Tekintve , hogy semmi koze a dohanyhoz, igy aztan azt sem ertem hogyan lett ebbol jovedeki termek , melyik alkotoeleme jovedeki? :DD
    Ennek mintajara akar az elf bar es permutacioi is hamarosan polcra kerulhetnek, mert a kormanyunk azert irtja tuzzel - vassal mert fingja nincs hogyan kellene jovedekiztetni a nikotinsot aminek szinten semmi koze a dohanyhoz. Az eliquidet mar kinyirtak mondvan a nikotin ami benne van termeszetes eljarassal lett dohanybol kivonva. Persze ezzel egyidoben akkor mar az is legyen jovedekis amiben nincs is nikotin :C .

    Aztan ott van a legjobb kifogas, nem tudjuk mi van benne es igy lehet hogy karosabb mint a cigaretta. Hat ez szegyen, ha egy irodaban vagy laborban meresztik a segguket az elvtarsak , akkor legalabb lopjanak kutatatasi anyagot es vegyek at azt a tobb evnyi kutatast ami a temaban elerheto europaban es eu-n kivul is.
    Erdekes modon a szomszedos orszagokban tudjak mi van benne, es ezt egy fecnin mellekelik is a termekhez.

    A hagyomanyos cigarettak a legkarosabbak errol viszont tobb 100 eves tapasztalat van , tehat minden ami bizonyitottan kevesbe karos, csak olcsobb lehetne mint a cigaretta , ha mar azt hangoztatjak , hogy nekik az adofizeto polgarok egeszsege a fontos. Aha, akkor lesznek szivesek a hnb es liquid termekekrol leszedni a jovedeki adot es 600 huf-ert arulni.

    Aztan az ultimate erv a legrohejesebb, nikotin van ezekben es tobbszorose mint egy doboz cigiben. Hat igen es ha olyan barom vagy, hogy egyszerre elszivsz 1 liter liquidet, vagy eltolsz egy 3600 slukkos elfbar-t, /megjegyzem nem vagy erre kepes mert a szervezeted "visszautasitja" kvazi telitodsz/ akkor nikotin mergezest is kaphatsz. Pontosan ugy mint a gyogyszeripar nikotinos ragojatol es tapaszatol, ha megeszel 6 levellel vagy teleragasztod a tested vele.

    Vastagon benne van ezekben az ertelmetlen szabalyozasokban a hozza nem ertes, a dohanylobbi, a gyogyszeripar es a kreten kormanyunk.

  • viralmind

    aktív tag

    válasz Dönc #160 üzenetére

    Van igen , a keszuleket barki forgalmazhatja, herba inhalatorok is szarasig kaphatoak, ez szinten elegge elterjedt nyugaton , hogy gyogynovenyeket inhalalnak , de itthon is kaphato.Gondolom ezek a teas sticket gyarto cegek is gyartanak olyat ami kulon megvasarolhato, Felreertes ne essek , nem azt mondom hogy ezek a teas stick-ek jok, csak nem ertem miert kell kinyirni, mint a liquid-et es az elfbart, valamint hamarosan a hnb termekekkel is ki lesz cseszve ha csak dohanyos lesz. Illetve nagyon is ertem miert rotenik ez.

  • viralmind

    aktív tag

    válasz b. #163 üzenetére

    https://ccobato.eu/ccobato-hevitokeszulekek/
    Ez csak egy gyors kereses volt, de van masnak is eddig is volt. Tudjuk , hogy a valodi indok nem ez. A teafuvesnek pedig szerintem annyi, nem fogja megerni a forgalmazonak szerintem.
    Az pedig , hogy ki mit mibol sziv mar most is nagy katyvasz, kiveve a Glo-t, mert azzal semmi nem kompatibilis csak a neo.

    Valamint az eredeti felvetes az volt , hogy ez mitol jovedeki termek? :-) Mind1 hamarosan kitalaljak hogyan lehet hulyere adoztatni az elfbar-t is , es onnantol majd lehet kapni, addig irtjak ezerrel. Nagy dohanycegeke helyeben mar most felvasarolnak valami normalis ceget, aztan jo zsebbe tennek egy kis penzt, es legalisan behoznam az elfbar-t, mert kereslet az van ra, naponta tobb ezer erkezik vagy mennek ki erte szlovakiaba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák