Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fausto

    addikt

    válasz johnny23 #3718 üzenetére

    Hello,

    Ott vedd, ahol a legolcsóbb, ahol le van akciózva. Megbízható boltok a Konzolok Szervize, Konzol Stúdió, Console Corner, Über Konzol, Platinum Shop, meg persze az 576 és Media Markt, de ott nyílván drágább lesz. Szóval ezeken a helyeken nézz szét, hol olcsóbb (KSZ vagy KS lesz szerintem)
    Bundle-t csak akkor érdemes venni, ha az a játék (játékok) tényleg érdekelnek, ami benne van, úgy általában jobban jössz ki anyagilag, viszont azzal számolj, hogy általában kódot adnak mellé, azaz nem dobozos játékot kapsz. Így kell neki hely, nincs csere-bere, eladás.
    3G-s gépet nagyon nem érdemes, tudtommal a multi nem is megy a 3G-n keresztül. Viszont bundle-ben úgy is 3G-t adnak a legtöbb csomaghoz.
    4gb vs 8Gb – legyen 16Gb :) Viccen kívül, szerintem az éri meg a legjobban, attól függ tervezel-e előfizetni PS Plus-ra és tervezel-e digitálisan vásárolni. Ha igen, akkor 16Gb, ha csak és kizárólag dobozost szeretnél, akkor elég a 4Gb

  • RangerFox

    veterán

    válasz johnny23 #3718 üzenetére

    Én ezt venném a helyedben, van pár jó játék benne, ráadásul a 16 gigás kártyával még Ps+-al is elvagy. Vagy angol vagy magyar store-ra regisztrálj, ott jobbak általában az IGC tartalmak, a magyaron tudsz normál bankkártyával fizetni, és könnyebb a feltöltőkártyák,, PS+ tagsági beszerzése, de kevesebb játék van fent a magyar store-on, mint az angolon.Ezt neked kell eldöntened.
    De azért vegyétek már a fáradságot, és lapozzatok már vissza néhány hozzászólásnyit, hiszen ez a téma a múlthéten is ki volt tárgyalva!
    fahrii: Csak nehogy úgy járjál mint annó a Rayman-nel, hogy megvetted, rá egy hónappal megjelent +-ban! :DDD
    DeamonX: Ha nem vagyok indiszkrét akkor: Hogy-hogy eladod a Vitádat?

Új hozzászólás Aktív témák