Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyo1982

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy hete vettem egy Playstation 3 és segítséget szeretnék kérni tőletek a netes használatához. UPC-s netem van és van egy Linksys routerem. Ha a playstaion-t rákötöm a routerre rögtön elkezdi szaggatni a netet mindenhol. Még a routerre kötött számítógépek is elvesztik percenként a kapcsolatot. Próbáltam beállítani mindent félét a ps-en: fix ip-t meg automatát de akkor sem jutottam előrébb. Végső elkeseredésemben rákötöttem a playstationt a UPC modemre és beregisztráltam a UPC-nél a playstation mac address-ét és így viszont már működött a net a ps-en csak a számítógépeken nem tudunk így netezni. Szóval kérném a segítségeteket abban, hogy mit tudok csinálni ebben a helyzetben hogy a routeren keresztül működjön a playstation is. Esetleg valami portot szababdá kell tenni a routeren vagy bármi más megoldás. És mielőtt azt mondanátok vegyek új routert mert szar, nincs semmi baja. Már egy éve működik gond nélkül a számítógépeinkkel itt az albérletben. Előre is köszönöm a segítséget.

    ui.: Ha tudtok mondani esetleg olyan routert, amivel biztosan működik esetleg végső megoldásként azt is megfontolom hogy routert cseréljek.
    Dávid

  • Bogyo1982

    csendes tag

    válasz DM-Fan #5010 üzenetére

    Köszönöm a választ. Nekem is pont ilyen routerem van akkor megpróbálkozom a fix ip beállítással mindenhol. Megnézem mégegyszer a router-setupot is. Remélem így már működni fog.

Új hozzászólás Aktív témák