Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszomed

    csendes tag

    Sziasztok!!Szertnék venni egy Xbox360-at vagy Playstation3-at,de nem igazán tudom mejikkel járnék jobban.Mind a kettőről olvastam már egy rakás magyar és külfőldi tesztet(hireket),de nem jutottam előrébb mivel van ahol mind a két gépről csak pozitivumokat irnak,más oldalakon pedig fikázzák ezerrel és azt tanácsolják várjunk 1-2 évet a vásárlással.Szóval ha valaki(k) aki(k)-nek a tulajdonában van egy xbox360 vagy playstation3,tudna segiteni annyit hogy leirja ide a véleményét,tapasztalatait akkor nagyon megkőszőném.Konkrétan ezekről kellene infó:

    1,állitólag az xbox360 játékok egy sima 21" képcsőves tévén úgy néznek ki mintha a régi xbox-ra optimalizálták volna.ebből mennyi igaz??
    2,állitólag az xbox360 hütése nem megfelelő és túlmelegszik(kifüstől).még mindég túlmelegszik?ha igen akkor sac/kb hány órát bir???
    3,állitólag az xbox360 visszafelé kompatibilis de csak látható hibákkal képes a régi xbox-ra irt játékokat futtatni.ebből mennyi igaz???
    4,állitólag a ps3-at fojamatosan frissiteni kell külőnben az új ps3-as játékokat nem tudja gond nélkül futtatni.a játékkal melékkelik a szükséges frissitéseket vagy a ps3 szerverről kell letőlteni??????
    5,állitólag a ps3 visszafelé kompatibilis.erről hallotam a legtőbb sza...ságot.van ahol azt irják nem kompatibilis,van ahol azt hogy félig-meddig,igen-is meg nem-is konverter kell hozzá.........szóval ezzel a visszafelé kompatibilitással mivan????????????
    6,a ps1,ps2-es játékot hogy lehet menteni ps3-on???állitólag konverter kell hozzá.
    A válaszokat előre is kőszőnőm!!!

    [ Szerkesztve ]

  • Szoszomed

    csendes tag

    Sziasztok!!Az Xbox360 kérdéseimre már kaptam választ(másik fórumon) :DDD .
    Légyszi valaki segitsen már azzal hogy megválaszolja a (PS3)kérdéseimet.
    1,a ps3 játékokkal mellékelik a szükséges frissitéseket?

    2,a ps3 visszafelé kompatibilis?ha igen akkor hogy lehet ps3-on menteni az előző generációs(ps1,ps2) játékokat?

    3,a ps3 játékok grafikája mien egy átlagos 21" képcsőves tévén?1általán rá lehet kőtni?

    4,a ps3-nak van az Xbox Live-hoz hasonlo szervere,ahonnan le lehet tőlteni a szükséges frissitéseket?
    Most már nem kőszőnőm előre a válaszokat :(( .Majd akkor ha valaki megválaszolja!
    Kőnyőrgőm seeeeeeegitsen valakiii :O !!

  • Szoszomed

    csendes tag

    válasz Owerlord #391 üzenetére

    Nekem egy 21"(52cm) TV-re van a PS3 rákőtve a mellékelt SCART kábellel és nagyon szép képe,grafikája van.Szóval biztos hogy szép képet fogsz kapni.......

Új hozzászólás Aktív témák