Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz vargalex #76959 üzenetére

    "Sziasztok!

    Tegnap megvettem egy PS3 SuperSlim-et (12 GB-os verzió, de 150 GB-os HDD-vel), 2 kontrollerrel, 1 lemezes játékkal. Minden működik rendesen, PC-n már korábban regisztráltam PSN-re (Magyar lokációval), így azzal a regisztrációval bejelentkeztem, próbáltunk demo alkalmazást, illetve egy Fifa-t is lemezről.
    Korábban írtam, hogy a gyerekek szeretik a Buzz! Junior játékokat. Magyar lokációval a Store-ban csak 1 érhető el közülük, de csináltam egy új regisztrációt USA lokációval, úgy 3 különböző érhető el, ráadásul ugye valamennyivel olcsóbb is.
    A kérdésem az, hogy 1 gépen lehet 2 PSN fiókot felvenni, illetve párhuzamosan használni? Vagy használjam csak az USA fiókot?

    Illetve rákerestem, mert ezek a játékok PS2-n megvannak, a negyedik ilyen pedig GB lokáció esetén érhető el. Lehet, hogy 3 fiók kellene? (Mert ott valamennyivel drágább.) És a legszebb a dologban, hogy itt is csak 3 érhető el, azaz mind a 4 sem US, sem GB, sem HU lokáció esetén nem...

    Másik kérdésem: még nem aktiváltam a konzolt. Gondolom csak az egyik fiók alá lehet aktiválni. Ez mire jó? Hiszen ugye így is tudok letölteni a konzolon, stb. Arra, hogy PC-n tegyem a letöltési sorba, vagy online játsszak?"

    Annyi és olyan lokalizációjú fiókot hozol létre amennyit jólesik, mindent tudod aktiválni is, aktiválás után érhetőek el a letöltési listában található teljes játékok, demók, és DLC-k (lásd) legfelül PS3 témaösszefoglaló.

    Ha UK, vagy US PSN fiókot hozol létre abban az esetben a feltöltőkártyát alternatív módon kell beszerezned, előfordulhat hogy UK fiók működik magyar bankkártyáról is, de ez nem garantált.

Új hozzászólás Aktív témák