Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz Sirandrish #63264 üzenetére

    Részemről ez abszolúte nem vita tárgya.

    Én csak leírom, az én nézőpontom, senkit nem szeretnék meggyőzni, én használom, nem is tagadom, nekem így jobb.

    Ping VS célzásra pedig csak annyit, hogy hiába célozod be ha a pingnek köszönhetően vagy nem számítja lövésnek, vagy épp elvesztett egy két csomagot.

    Nem véletlen nem írja egyik játék sem a pingeket, bizonyos esetekben őrült nagy pingek vannak.

    Hogy csak egy példát mondjuk, utánad kanyarodik a golyó mikor bemész egy helyre a tűz elől.

    Abban az esetben is ping nek köszönhető döntő többségben a jelenség, ugyanis, a rendszer késik, és úgy veszi hogy te még falon kívül vagy, közben pedig belül tartózkodsz. De mégis meghalsz mivel a szerver egy random koordináta alapján, sebzésnek vette az ellenség tüzelését, ahol az ellenség úgy látott hogy te falon kívül vagy még.

    Magas pingnek köszönhetően információ kimaradás előfordulhat. Ebből következően akinek alacsonyabb a pingje előnyhöz juthat azzal szemben akinek magas a pingje.

    60 dollárért vettem, azért válok csak meg tőle, mert PS4 hez is szeretnék ilyet.

    25dollárért oda adom.

    Ha a monitorodon van DVI-D csatlakozó akkor rá tudod kötni a PS-ed.

    (#63263) AndrewTdi

    Másik HDMI kábellel próbáld ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák