Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Sirandrish #61590 üzenetére

    Pénzt küldetésekkel. Egy sikeres küldetés akár 15k körül is hozhat, és elég gyorsan megcsinálható egy-egy. Főleg ha versenyeken fogadsz magadra és első leszel. Szerintem 1 óra alatt lehet keresni 100k-t.

    A némítást sajnos nem tudom :B

    Érdemes betenni a bankba a zsetont, mert különben könnyű elveszíteni (halál az 10%-ot droppol, de csak a nálad lévő kápéból).

    A kérók 100k-tól mennek felfelé. Én 126k-ért vettem egyet a belvárosban garázzsal együtt (nem tudom, lehet, hogy mindegyikhez jár garázs, ez számomra nem volt egyértelmű).

    Kocsiba jeladó (1000$ körül) és biztosítás (az se nagy összeg de csak bizonyos nagyságú szinttől lehet kötni). A biztosítással mindig visszakapod a kocsid, ha felrobban. Ha te semmisítetted meg, akkor neked kell kipengetned a biztosítási díjat (Sanchez mocira 100$, Zion Cabriora 600$, de egy 1M-es kocsira 10k$ is lehet), ha más robbantotta szét, akkor tőle vonják le. Szóval te se robbantgasd mások kocsiját, mert költséges mulatság :D

    Ház előnyei: Napi 100$-ért (kötelező kipengetni) kapsz egy házmestert, aki bárhova odaviszi a kocsidat/mocidat, ahol vagy. Oda spawnolsz amikor belépsz egy szerverbe. A garázsban tudsz tárolni autókat. A lakásban át tudsz öltözni, be tudsz rúgni, tudsz tévét nézni.

    Nekem is lenne kérdésem: Tőzsdézni az Online-részben nem lehet sehogy sem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák