Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz Elims #55386 üzenetére

    Nem, az első 3 kiegészítő(THE BETRAYAL OF JIMMY, JIMMY’S VENDETTA, JOE’S ADVENTURES) külön sztoryt ad a játékhoz, de szerintem semmi értelme nincs.
    A 2. link kb olyan mint a goty kiadás, az első meg a sima alapjáték.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Elims #55386 üzenetére

    Részemről aki az 1et kijátszotta vagy 35x....utána nem számoltam :) ... mindig ha vettem vmi újat anno a gépbe és tudtam jobban fog futni kijátszottam újra :D :D ... szóval ha engem kérdezel van értelme és nem, nem kell újra játszanod a fő kampányt. Ezek mellékszálas úgymond karrier történetek.

    Nekem is volt kifogásolnivalóm a 2-ben, de nekem akkor is iszonyatosan tetszett és ez a 3 mellékszál nagyon sokat hozzárak szerintem a játékhoz. Alapból a Joe története elmeséli azt, hogy...nah bakker SPOILER SPOILER!!! Vito börtönben töltött évei alatt mit csinált Joe és hogyan próbálta kideríteni ki dobta fel őket.

    SPOILER VÉGE!!!
    A Jimmy 2 szála pedig gyakorlatilag egy nagyon mellék, de mégis összefügg és alkot egy egészet a karrierrel... mint látod az egyik után jön a másik, mivel az a betrayal vagyis bosszúja Jimmy-nak azért ami az első szálban történt.

    Nagyon jó küldik vannak benne, de készülj fel rá ezek nem túl könnyűek, de annál élvezetesebbek. Szerintem ha a Mafia 2-t szeretted ezt ha kihagyod...hát akkor sok mindenről lemaradsz. Elég csak annyit mondanom, eljuthatsz olyan helyekre is...és be... amik az alap kampányban max csak kívülről láttál vagy másik útvonalon.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák