Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Sundesz #30767 üzenetére

    Az, hogy van jobb OLED panel, ami nagyobb felbontású, de mégis energiatakarékosabb. Szóval nem csúcshardver, márpedig egy hosszú életciklusú gépet szerintem eleve nem lenne szabad úgy kiadni, hogy nem az elérhető legújabb fejlesztést használja. A PS3-nál is itt nyúltak mellé, ezért nincs 1080p felbontásunk a PS3 címeknél sem, a korai ígéretek ellenére sem.

    Amúgy én a nagyobb méretű kijelzőt is hiányolom a Vita-ból, bőven van már olyan felbontású panel, hogy kompromisszum nélkül lehetett volna növelni a méretét. Szerintem az egyel nagyobb méretkategória még simán a könnyen kezelhető, portable készülék szintjén hagyta volna a gépet. De ez csak az én véleményem. Szerintem nem voltak elég merészek a tervezőmérnökök.

    mrhitoshi:

    "Már miért ne lenne csúcshardver ? Kenterbe veri az Androidos tabletek 3/4-ét csak a specifikációja alapján."

    Hát, csúnya is lenne, ha 1-1,5 évvel ezelőtti tableteket ne verne kenterbe a most megjelenő Vita, ez szerintem nem érdem. A maradék 1/4 viszont már most jobb hardveresen a Vitánál, ez a gondom. Pont ezért nem csúcshardver, kijelzőt tekintve meg végképp nem.

    "Nem tudom, hol fog olyan játékélményt nyújtani egy 10"-os monitor, mint PS Vitán az Uncharted Golden Abyss, és szerintem megéri azt a többlet árat, meg amúgy is még csak most jelent meg."

    Hidd el, hogy fog. Jópár tablet volt már a kezemben, nem véletlen írtam, amit írtam. 10 eFt-ot meg PS3 játékért nem adok, pedig azt 50"-on játszom, kanapéban elnyúlva. :B

    "Értem mit akarsz mondani, de nem kellene az ára miatt lehúzni ennyire a Vitát. Jó ez, csak drága, de még úgyis újdonság, majd lesz ez még jobb is."

    Ebben a két mondatodban azért érzek némi ellentmondást. :U Mint mondtam, nemcsak az ára miatt nem tetszik, de ez csak egy vélemény. Nyilván lesz majd olyan is, aki megveszi és isteníti. Az egy másik vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák