Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz r3dsnake #30759 üzenetére

    "persze, hogy a tablettel is jól el lehet szórakozni, de max ilyen cut the rope szintű cuccokal. de próbáltál már fps-t játszani? gta3-azni?"

    Szerintem nem olvastál elég figyelmesen. Azt írtam:

    "Nagyon sok jó játékot próbáltam már ki Android-on és iOS-en egyaránt, szerintem abszolút nagy potenciál van benne és ezt a fejlesztők is érzik. Ugyanakkor számomra egyre inkább vonzóbb az a paletta, amit pl. az Android kínál játékok terén. Nem annyira akció-orientáltak a játékok (bár az is van dögivel), ellenben nagyon sok gondolkodtató és nagyon kreatív játék készül, pazar grafikával."

    Őszintén? GTA-zni még PS3-mon sem szoktam, annyira nem az én világom, az FPS-t meg Vita-n meg sem kísérelném, szerintem abszolút nem oda való műfaj. Nekem is van Nintendo kézikonzolom, hidd el, van tapasztalatom a témában, pont ez alapján írom, hogy számomra már egy tablet bőven többet nyújt, tartalmasabb szórakozást ígér.

    "én is jól el tudnék lenni egy tablettel, de csak a "gagyi" játékok kezelhetők rajta"

    Ez egyáltalán nem igaz, csomó akciójáték is van, aminek az irányítását kiválóan implementálták az érintőképernyőre. Egyébként a Sony is pont ezt hozza be a Vita-val, ráadásul elől-hátul érintő felülete lesz a kijelzőnek.
    Egyébként százszor inkább a Cut The Rope, mint bármelyik GTA, de ez már ugye igényfüggő.

    Sundesz: OLED-ből sem mindegy, hogy milyen, illetve ugye a felbontás azért elég kardinális kérdés, pláne, ha nagyobb méretű a kijelződ, mint egy átlag telefoné. PSP-t csak kölcsönbe kaptam, pár hétig szórakoztam vele, de engem az sem igazán fogott meg annyira, hogy kifizettem volna egy saját példányért az árát. Az a varázsa már valahogy nem volt meg, mint a korai Nintendo konzoloknak, akkorát viszont nem ütött technikailag, hogy lenyűgözött volna. Most ugyanezt érzem a Vita kapcsán, a látott in-game videók inkább csak elvették a kedvem tőle. Lehet, hogy még soha nem volt kézikonzolon ilyen grafika, mint pl. a Golden Abyss, de én valahogy többet vártam az előzetes ígéretek alapján. Ezért mondom, hogy szerintem nem éri meg a 70-80 eFt-ot, utána meg még játékonként a +10 eFt-ot. Sok lesz az!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák