Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz benecz #12228 üzenetére

    Én nem aggódom.A sony laptopomnál is mondták hogy igyszar meg ugyszar az optikai meghajtója és hamar meghalnak.2.5 éves a noti irtam vele több száz lemezt és hibátlan.
    Azért használok sony termékeket ,hogy ne parázzak attol hogy milyen szart vettem.Sokak mamár kicsit lenézik a márkát(mégtöbben meg nem de ez most nemlényeg) , mert nem tökéletes de ki látott már tökéletes céget. Tömegtermelés van és ezt el kell fogadni. Volt már hibás sony cuccom(2db konkrétan, plusz egy saját magam által elcseszett sony füles) de több nem.5 év alatt.Szerintem ez valami. És van itthon jópár.
    A blu-ray is igazán a HD tvn nagy cucc nekem még az nincs-sima kicsi samsung lcd- de erre van kötve a ps3 igy ezen nézem.Másodikra majd a sony tvnken is hdben de most szülők tvznek igyhát nincs idő azon nézni. Tehát most lemondok a HD élményről cserébe ps3on nézem:)

    Szóval mégegyszer: Neparázz nem 10000 forintos oriont vettél hanem egy ps3at. Használd és kész. Hameg elromlik 25 ropi még mindig egy középkategóriás DVD lejátszó ára szóval nem vészes összeg.

Új hozzászólás Aktív témák